В "Укрзалізниці" найгірша ситуація за останнє десятиліття, – експерт В "Укрзалізниці" найгірша ситуація за останнє десятиліття, – експерт uk.wikipedia.org

У прокуратурі назвали причину проведення масових обшуків в "Укрзалізниці"

Наразі правоохоронці розслідують провадження щодо оборудок під час страхування пасажирів та закупівлю дизпального за завищеними цінами

У четвер, 2 березня, слідчі прокуратури Києва спільно з працівниками СБУ одночасно провели 15 обшуків у рамках кримінального провадження про зловживання в ПАТ "Укрзалізниця". Як повідомили "5 каналу" в Київській прокуратурі, наразі правоохоронці розслідують три кримінальні провадження.

Зокрема, йдеться про оборудки під час страхування пасажирів та закупівлю дизельного пального за завищеними цінами. Попередньо підраховано, що втрати держави за цими провадженнями складають майже 200 мільйонів гривень.

"Було проведено 15 обшуків безпосередньо в самій "Укразалізниці" та за місцем проживання фігурантів провадження, а також в офісах приватних структур, які фігурують у кримінальних провадженнях. Станом на 20:00 четверга слідчі дії були вже завершені, проаналізовано всю (необхідну) документацію. За результатами судових експертиз буде визначена остаточна сума збитків", – розповіла голова прес-служби прокуратури Києва Надія Максимець. 

Як інформував 5.UA, надвечір 2 березня в "Укрзалізниці", за місцями проживання фігурантів провадження, а також в офісах підприємств-контрагентів було проведено загалом 15 обшуків.

Нагадаємо, в лютому стало відомо, що чиновники "Укрзалізниці" привласнили майже 50 млн грн з бюджету. Крім того, співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили факт постачання бракованих запасних частин до потягів "Укрзалізниці" на 20 млн грн.

Попередній матеріал
Вибух на шахті "Степова": з'явилось перше відео з уцілілими гірниками
Наступний матеріал
Впродовж трьох днів РФ стягує до адмінмежі Криму військову техніку та авіацію – Слободян
Loading...

Чиновники "Укрзалізниці" привласнили майже 50 млн грн з бюджету

Чиновники "Укрзалізниці" розтратили 20 млн грн – закупили браковані запчастини

Омелян: В "Укрзалізниці" наймають "зручних людей", які виконують корупційні вказівки