Шеврон ЗСУ
Шеврон ЗСУ 24tv.ua

"Тільки підбурюватиме інших людей": Ярош відреагував на догану військовому за критику Зеленського в соцмережі

Читайте по-русски
Сам офіцер ЗСУ повідомив, що ОПУ цькує "зарвавшегося майора" за критику гаранта

Ексдепутат і керівник Української добровольчої армії Дмитро Ярош виступив проти суворих доган за критику чинної влади в інтернеті. Таку думку він висловив у програмі "Рандеву з Яніною Соколовою".

"На мій погляд, це нерозумно. Якщо там критика, а не просто "понос", – це неправильно. Воно тільки підбурюватиме інших і налаштовуватиме проти президента ще більше людей патріотичних. Неправильно, що оголошують догани за такі речі. Хоч говорю, не знаю, сутності, що було в тексті", – сказав ексдепутат. 

Проте Ярош погодився, що в таких випадках багато залежить від контексту.

Як повідомляв 5.UA, наприкінці січня 2020 року майору Збройних сил України Романові Ковальову оголосили сувору догану за критику президента Зеленського у Facebook. "Любі українці! Я майор Ковальов Роман Анатолійович, якого було покарано за критику президента Зеленського і тим самим здійснено наступ на свободу слова. За інформацією, що в мене є, Офіс Президента і особисто Володимир Олександрович Зеленський звернули увагу на мою справу і вимагають від військового керівництва ЗСУ показово покарати "зарвавшегося майора", аби показати всім військовим їхнє місце!" – написав Ковальов у соцмережі.

Попередній матеріал
Справа Шеремета: Зеленський заявив, що "правоохоронці вибачаться" – якщо не вистачить доказів
Наступний матеріал
"Тінь Зеленського, зелений кардинал, адвокат Коломойського: чим запам'ятався звільнений Богдан
Loading...