Андрій Загороднюк
Андрій Загороднюк 5 канал

Міноборони побудує дві нові військові бази за стандартам НАТО – Загороднюк

  Читайте по-русски
  Розповів міністр оборони і про цьогорічний призов на військову службу

  Міністерство оборони України планує побудувати дві нові військові бази. Про це чільник відомства Андрій Загороднюк повідомив в ефірі телеканалу "Україна 24", інформує прес-служба МОУ.

  Бази зведуть у Маріуполі та Сєвєродонецьку. За словами міністра, їх облаштують за стандартами НАТО. Голова Міноборони також повідомив про плани збудувати мобільні містечка для українських військовослужбовців. Там будуть місця для відпочинку, харчування, душові кабіни та санвузли. За потреби, їх можна швидко доправити і зібрати там, де це потрібно.

  "Ще одним цікавим і новітнім проєктом, який ми невдовзі презентуємо широкому загалу, є польовий табір з вагончиків. Цей об'єкт призначений як для служби, так і для проживання наших воїнів. Там є місця для відпочинку, прийому їжі, у ньому передбачено душові кабіни, санвузли, тобто усе необхідне для комфортного проживання військовослужбовців", – зазначив урядовець і уточнив, що табір також відповідатиме стандартам НАТО.

  Розповів Загороднюк і про цьогорічний призов на військову службу. Зауважив, що обов'язково до війська призиватимуть юнаків із 20 років. Ті ж кому 18 або 19 років – можуть проходити службу за власним бажанням. Відповідні роз'яснення уже розіслали обласним державним адміністраціям.

  Нагадаємо, президент Володимир Зеленський 16 січня підписав указ про призов до армії з 18 років.

  Попередній матеріал
  Трамп звільнив двох ключових свідків, які свідчили проти нього в рамках імпічменту
  Наступний матеріал
  Атестацію до ОГП не пройшла більша частина експрокурорів ГПУ
  Loading...