Володимир Зеленський
Володимир Зеленський 5 канал

Справа стає політичною: офіцер розповів, як ОПУ цькує "зарвавшегося майора" за критику Зеленського

  Читайте по-русски
  Суспільство має захистити своїх військових від ударів в спину, переконаний Ковальов

  Військовослужбовець Роман Ковальов, якому оголосили догану за критику президента Володимира Зеленського у Facebook, розповів, що ОПУ на цьому не зупиняється.

  "Любі українці! Я майор Ковальов Роман Анатолійович, якого було покарано за критику Президента Зеленського і тим самим здійснено наступ на свободу слова. За інформацією, що в мене є, Офіс Президента і особисто Володимир Олександрович Зеленський звернули увагу на мою справу і вимагають від військового керівництва ЗСУ показово покарати "зарвавшегося майора", аби показати всім військовим їхнє місце!" – пише військовослужбовець у Facebook.

  За його словами, усі генерали, що задіяні в цій справі, "саме зараз вирішують свої кар'єрні питання: хтось йде на підвищення, хтось рятується від скорочення, хтось хоче "добре" вийти на пенсію".

  "Тому вони мотивовані вислужитись і далі тиснути на мене. Зараз військове керівництво намагається мене вкотре покарати і порушуючи мої права та встановлені нормативні документи, призначити мене на посаду з пониженням, що згідно зі статутом є одним з найважчих покарань для військового і особливо офіцера. До того ж, на моє переконання, із втручанням президента Зеленського в мою справу справа набуває політичного характеру", – переконаний Ковальов.

  Він зауважив, що неодноразово вже отримував повідомлення від діючих та колишніх офіцерів, які скаржилися на порушення їхніх прав та свобод під час служби.

  "Кожна з цих історій – чудова ілюстрація того, якими безправними у війську є офіцери", – підсумував Ковальов.

  "В Командуванні Сухопутних військ, де я проходжу військову службу, щодня до мене підходять офіцери, тиснуть руку і кажуть слова підтримки. Вони дуже сподіваються, що я зможу добитися справедливості і це змінить їхнє життя у кращій бік", – поділився армієць.

  За словами бійця, він хоче змінити ту систему, яка "залишилась від Радянського Союзу і лише була перекладена українською".

  "Суспільство має захистити своїх військових від ударів в спину", – переконаний Ковальов.

  Зокрема він додав, що постійне нервове напруження призвело до погіршення його стану здоров'я. Нині, за словами бійця, він перебуває в госпіталі.

  Нагадаємо, за критику президента Володимира Зеленського у Фейсбуці військовому оголосили догану. Про це написав у мережі ветеран російсько-української війни Олександр Погребиський, опублікувавши фото наказу командувача сухопутних військ ЗСУ.

  Попередній матеріал
  У Києві зріс рівень захворювання на грип та ГРВІ – подробиці епідситуації
  Наступний матеріал
  КСУ анонсував розгляд справи щодо перейменування УПЦ МП
  Loading...

  Ситуація в зоні ООС: поблизу Оріхового окупант гатив зі 152-мм артилерії – поранено армійця ЗСУ

  Зброя, заборонена Мінськими угодами, змовкла: захисники Кримського про підступну поведінку окупантів

  Війна з Росією: окупанти потужно гатять по Оріховому – один боєць травмований

  Грип на передовій: як військові протистоять хворобі

  Окупанти випустили 25 мін по оборонцях Оріхового

  Під ногами калюжі, над головами – кулі: на Луганщині окупанти гатять з-за спин мирних мешканців