прес-служба Правого сектору

"Мерзотники та вороги України": Ярош прокоментував обшук ДБР у будинку Марусі Звіробій

Читайте по-русски
На думку командувача Української добровольчої армії, усі останні події нагадують спецоперацію Кремля

Колишній лідер "Правого сектора" і народний депутат, а нині командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош гостро відреагував на обшук правоохоронцями в будинку ветерана АТО Марусі Звіробій. Свою критику він виклав на сторінці у Facebook.

"По-перше, воювати з жінками – ницо. Такі дії можуть проводити тільки мерзотники та вороги України. По-друге, існуюча влада, кожного дня втрачаючи свій рейтинг, війною з патріотами України, втрачає свою, і так не дуже високу, легітимність", – написав Ярош.

За його словами, усі останні події нагадують спецоперацію Кремля, а отже – "потребують адекватних дій українського народу і патріотів у силових державних структурах".

Крім того, експровідник "Правого сектора" попередив, що напруженою ситуацією в Україні скористається лідер країни-агресора Володимир Путін та його посіпаки.

"Йдучи на радикальні заходи, патріоти мають це усвідомлювати, бо те, що зараз є владою, геть цього не розуміє. Вона – або дурна, або ворожа Україні… Постійно циркулює інформація про можливе широкомасштабне вторгнення Московії в Україну. Вони до цього готуються щодня. Отже, і ми маємо бути готовими", – наголосив Ярош.

На його думку, у критичній ситуації розраховувати на Верховного головнокомандувача та новосформовані владні структури – навряд чи варто: "Думаю, що більшість із цих владоможців створять уряд України у вигнанні, "відступивши" десь до Ізраїлю..."

Зауважимо, що первісно допис Яроша був трохи більше емоційним та критичним щодо влади – це можна побачити в журналі редагувань.

Скріншот із сайту

Нагадаємо, сьогодні зранку ДБР прийшло з обшуками до волонтерки Марусі Звіробій.

Попередній матеріал
"Крим – це Україна": у Twitter започаткували флешмоб у відповідь компанії Apple
Наступний матеріал
"Вимагатиму вибачень у цього антиукраїнського фантазера" – Княжицький про позов проти Медведчука
Loading...