Маруся Звіробій
Маруся Звіробій Маруся Звіробій / Facebook

ДБР, СБУ і ГПУ стали інструментом у руках ницих клоунів – Маруся Звіробій про обшуки

Читайте по-русски
Кримінальну справу ветеран АТО вважає показовою – щоб "показати Кремлю, на чиєму боці наш недопрезидент"

Державне бюро розслідувань викликало Марусю Звіробій (справжнє ім'я Олена Біленька) – волонтера, ветерана АТО, "Народного Героя" – у понеділок, 2 грудня, дати свідчення у статусі свідка. Про це вона сама розповіла після завершення обшуків.

"Мене попросили їх відвідати в понеділок. Я їх буду відвідувати так, як вони мене. Усім, хто забажає разом зі мною відвідати це "богоугодне завєдєніє", збираємося і в понеділок приїдемо", – зазначила ветеран АТО.

І додала: "Зараз такі важливі для нашого народу структури як ДБР, СБУ і ГПУ – вони стали інструментом у руках ницих клоунів, які використовують дуже негідним чином ці структури. Мені дуже прикро, що ми до цього докотилися".

Маруся Звіробій уточнила, що мала сьогодні бути присутньою у суді – на розгляді апеляції на запобіжний захід генерал-майору Дмитру Марченку. Крім того, планує відвідати ветерана АТО Інну Грищенко.

"Тобто усі ці справи – вони показові, як я вважаю, щоб показати Кремлю, на чиєму боці наш недопрезидент. От як я це сприймаю. Понеділок – так понеділок. "Велика справа паровоз". Вони хочуть шоу – робитимемо шоу усією країною. Вони ж перетворили на цирк ДБР з ГПУ і СБУ – треба підтримувати лінію партії", – резюмувала волонтер.

Дивіться також повне відео коментарів Марусі Звіробій щодо обшуків:

Нагадаємо, сьогодні зранку ДБР прийшло з обшуками до волонтерки Марусі Звіробій.

Попередній матеріал
У Раді є система проти кнопкодавства, але Разумков хоче іншу, за пів мільярда – координаторка "Чесно"
Наступний матеріал
Коментар речниці ДБР щодо обшуків у ветерана АТО Марусі Звіробій – відео
Loading...