Софія Федина і Маруся Звіробій
Софія Федина і Маруся Звіробій 5 канал

"Політичні репресії проти захисників України": Федина прокоментувала обшуки у Звіробій

Читайте по-русски
Вона переконана, що таким чином суспільну увагу хочуть відвернути від здачі України

Народна депутатка Софія Федина в етері "5 каналу" заявила, що і досі до Верховної Ради не надходило жодних подань про надання згоди на притягнення її до кримінальної відповідальності.

Вона також відреагувала на обшуки, що відбулися у її подруги та військової волонтерки Марусі Звіробій. Такі дії правоохоронців вона назвала переслідуванням патріотів України.

"Це є політичні репресії проти людей, які 5 років поспіль захищають українську державу, до цього долучаємо так само і справу Марченка, генерала, у якого сьогодні в ці ж хвилини йде апеляція. Але також я наголошую, що таким чином нас намагаються якось відволікти від підготовки "нормандського формату" і прямих переговорів із Путіним", – переконана депутат від "ЄС" Софія Федина.

Крім того, вона зауважила: "Думаю, що готується здача української держави, тому що інакше того, що вся нечисть, усі "риги", усі люди, які причетні до вбивств на Майдані, усі сепаратисти вільно і затишно почуваються тепер у сьогоднішній державі. А всі, хто захищав і розбудовував незалежну Україну, виявляються крок за кроком злочинцями", – наголосила Федина.

Як повідомляв 5.UA, Маруся Звіробій разом із народною депутаткою Софією Фединою фігурують у кримінальному провадженні. Справу порушили щодо їхніх висловлювань на адресу президента.

Йдеться про спільне відеозвернення Софії Федини та Марусі Звіробій, яке вони записали 26 жовтня в одній із львівських кав'ярень. Реагували на скандальне спілкування глави держави з добровольцями в Золотому, зокрема, висловлювалися щодо ризиків життю президента та ставлення окремих груп людей до політики Зеленського.

 

Попередній матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони
Наступний матеріал
Коментар щодо обшуків у ветерана АТО Марусі Звіробій – відео

"А пішли ви на фіг, з хрєна вам довіряти?" – Звіробій відповіла "Слузі народу"

"Забирайте цю х*рню": Звіробій про реакцію військових на "кунги" Зеленського та маніпуляції "1+1"

"Порохоботи" і "Зелені": навіщо Росія налаштовує українців один проти одного, роблячи в Україні два табори – Звіробій