5 канал

Тарас Березовець розповів, хто стоїть за обшуками на "Прямому" – відео

Читайте по-русски
Зараз руками Андрія Портнова виконується дуже важливий обсяг брудної роботи, який на себе не хоче брати Офіс президента, сказав ведучий

Нині телеканал працює в нормальному режимі, але ситуація з тиском на "Прямий" триватиме й далі. Таку думку в ефірі "5 каналу" висловив ведучий телеканалу "Прямий", політтехнолог Тарас Березовець.  

Він також назвав "дивним", що ДБР приходить з обшуками на канал, який об'єктивно висвітлює дії теперішньої влади і абсолютно ігнорує те, що багато каналів скуповує одіозний політик Віктор Медведчук. 

"Ми прекрасно розуміємо, що така ситуація триватиме, маю на увазі ситуацію з тиском на телевізійний канал. Вчора приходили представники ДБР. Дійсно, жодної виїмки документів не було, прийшли просто слідчі ДБР, ввічливо поспілкувалися з нашими юристами, попросили надати перелік документів. В першу чергу, установчих документів, бухгалтерських, які їм були передані. Але проблема в тому, що такі дії, очевидно, є тільки початком тиску не незалежні медіа. У зв'язку з цим мені це нагадує події в Росії, коли прийшов Володимир Путін і фактично перше, що він зробив, – це знищив найбільший незалежний телевізійний мовник – телеканал "НТВ". І я не знаю, чи мають вони аналогічні наміри, але чітко те, що ще до завершення парламентської виборчої кампанії вже почався тиск на медіа, якого не було з часів Януковича".

Березовець також прокоментував, що першим про обшуки на телеканалі "Прямий" повідомив одіозний адвокат, соратник Януковича Андрій Портнов: "Це питання до структур, до ефективності їхньої роботи, чому не доведені до кінця і не розслідуються справи, відкрити проти тоді ще заступника голови Адміністрації Президента Андрія Портнова. Тому хай вони ці всі речі коментують, але, по суті, відсутність прогресу у всіх цих справах, вона вже є насправді красномовною. Ми прекрасно розуміємо, що ці справи зумисне гальмуються чи розвалюються, – це є частина певного плану". 

Він також додав, що за його інформацією, за обшуками на телеканалі "Прямий" стоїть Андрій Богдан: "Ну в світлі інтерв'ю, яке вчора дав глава Офісу президента Андрій Богдан, де прямо назвав Андрія Портнова своїм близьким другом, з яким він спілкується, мені здається, що це вже не потребує прямих доказів. Я маю на увазі зв’язок діяльності Андрія Портнова та Офісом президента Зеленського. Тобто зараз руками дуже досвіченого фахового юриста Андрія Портнова виконується дуже важливий обсяг брудної роботи, який на себе не хоче брати Офіс президента, але все більше індикаторів ми бачимо в тому числі від своїх джерел, що за атакою на телеканал "Прямий" стоїть безпосередньо Андрій Богдан".

Детальніше дивіться у повному відео:

Нагадаємо, вчора в ЗМІ з'явилася інформація про обшуки на телеканалі "Прямий". У ДБР натомість сказали, що обшуки на "Прямому" не проводили. "Слідчі ДБР не проводять там сьогодні виїмку документів та обшуки", – повідомила речниця ДБР Анжеліка Іванова. 

Як повідомляв 5.UA, в "ЄС" розповіли про заплановані обшуки в їхньому офісі та кампанію з дискредитації ЗСУ.

 

Попередній матеріал
Порошенко про мовну ініціативу Богдана: Повзучий проросійський реванш стає очевидним
Наступний матеріал
Розведення сил у Станиці Луганській: спостерігачі ОБСЄ помітили чоловіків у камуфляжі із пов'язками "СЦКК"
Loading...