"Європейська солідарність" говорить про тиск на партію
"Європейська солідарність" говорить про тиск на партію eurosolidarity.org

"Маски-шоу заради шоу": в "ЄС" розповіли про заплановані обшуки в їхньому офісі та кампанію з дискредитації ЗСУ – подробиці

  Читайте по-русски
  Такі дії не мають нічого спільного з правом і є примітивними способами політичного залякування, наголошують в партії

  У "Відкритому офісі" партії "Європейська Солідарність" плануються обшуки, які мають на меті паралізувати роботу виборчого штабу партії. Крім того, в Україні розпочалась масштабна брудна кампанія, спрямована на дискредитацію Збройних Сил. Про це на брифінгу повідомила народний депутат України, член команди "Європейської Солідарності" Вікторія Сюмар, йдеться на сайті "ЄС".

  "Із різних і достовірних джерел нам стало відомо про обшуки, які плануються в офісі ЄС. Це прозорий офіс, тут легко очевидно проводити обшуки. Але ключове питання, яке в нас виникає – це підстави і причини? Ми вбачаємо в цьому суто політичні мотиви – як спробу паралізувати роботу офісу та штабу "Європейської Солідарності". Але ми не дозволимо цього зробити. Маски-шоу збираються влаштовувати заради шоу, яке має на меті прикрити неспроможність виконати обіцянки, дані в ході президентських виборів", – наголосила Вікторія Сюмар.

  Вона також акцентувала на тому, що вдруге за останні півроку голослівні звинувачення на адресу армії, волонтерів та оборонного комплексу зробили ключовим елементом передвиборчих технологій.

  "Це вже було. Де результати розслідування? Але цього разу цілять ніби в конкретних осіб, а насправді б'ють по всіх, хто захищав та захищає країну. Коли імітація розслідувань з псевдозвинуваченнями лунають за лічені тижні до виборів – це не може не бути технологією. Це пряма виборча технологія. Ми вважаємо це помстою за нашу активну позицію щодо реваншистських подій, які відбуваються в Україні", – переконана Вікторія Сюмар.

  Вона додала: "Саме наша політична сила сьогодні оскаржує спробу знівелювати декомунізацію та право українців на свою історію. Саме наші активісти були поруч зі студентами національного університету імені Шевченка, які протестували проти призначення творця системи юридичних репресій Януковича Андрія Портнова професором кафедри конституційного права. Наші члени делегації в ПАРЄ займають відверту антиросійську позицію та сформували цілу коаліцію країн, які підтримали Україну і залишили зал ПАРЄ".

  Вона зазначила, що ці дії не мають нічого спільного з правом і є примітивними способами політичного залякування, які дивним чином поєднали публічні "позиції" Портнова і ДБР.

  Вікторія Сюмар назвала "зливом" інформацію, котру у своїх соцмережах анонсував поплічник Януковича, Андрій Портнов. Ексчиновник заявив про слідчі дії ще перед проведенням обшуків. Сюмар називає це прямим "зливом" даних від ДБР.

  Представниця "ЄС" наголошує: такі дії є спробою дискредитувати політсилу та вибити її із виборчого процесу. Вона також повідомила, що "Європейська Солідарність" буде звертатися і до спостережних місій і міжнародних структур, аби поінформувати їх про тиск та загрозу демократичним виборам. Партія і надалі буде послідовно захищати українські інтереси і стояти на перешкоді всім проявам проросійського реваншу.

  Нагадаємо, два дні тому ДБР провело близько 40 обшуків у справі про закупівлю майна для Збройних сил України за завищеними цінами. Обшуки були й у кандидата в народні депутати Юрія Бірюкова. Тоді у нього вилучили 2 піксельні куртки та флешку.

  Попередній матеріал
  Четверо звільнених з територій ОРДЛО українців летять до Києва – СБУ
  Наступний матеріал
  Тимчука посмертно нагородили орденом "За мужність"
  Loading...