Ігор Сліденко
Ігор Сліденко Радіо Свобода

Суддя КСУ заявив, що подав у відставку через тиск з боку Офісу президента

  Читайте по-русски
  Суддя Сліденко вважає, що його репутацію було знищено, тож не збирається залишатися в Україні

  Суддя Конституційного Суду України Ігор Сліденко заявив, що написав заяву про свою відставку через тиск з Офісу президента. Про це стало відомо на брифінгу в п'ятницю, 30 жовтня.

  "7 жовтня мені подзвонили з Офісу президента і сказали, що я веду себе неправильно і в мене будуть проблеми. 8 жовтня я написав заяву про відставку, тому маю моральне право говорити про ці речі. Вона знаходиться в суді, її має розглядати суд", – зазначив він.

  Він додав, що наразі його заяву суд ще не розглянув. І він буде звільнений, як тільки набереться 12 голосів суддів Конституційного Суду, але він "уже майже не суддя" КС. 

  За словами Сліденка, на нього почали системно давити за часів президента Зеленського. Вважає, що його репутацію було знищено, тож навряд чи залишиться в Україні.

  Нагадаємо, 28 жовтня 2020 року КСУ офіційно скасував відповідальність за недостовірне декларування. 

  У НАЗК вже заявили, що судді КСУ ухвалили рішення у "справі про незаконне збагачення" у власних інтересах. Бо два судді, які голосували за скасування кримінальної відповідальності за неправдиві відомості про майновий стан, самі не задекларували мільйони.

  28 жовтня о 18:00 Національне агентство з питань запобігання корупції закрило реєстр електронних декларацій на виконання рішення Конституційного Суду.

  Згодом НАЗК за розпорядженням Кабміну знову тимчасово відкрило доступ до реєстру е-декларацій.

  Попередній матеріал
  Початок опалювального сезону у 24 населених пунктах перебуває під загрозою – "Нафтогаз"
  Наступний матеріал
  У Кривому Розі засідання міськради проігнорували депутати з "промерської" більшості – ЗМІ
  Loading...