business.ua

Початок опалювального сезону у 24 населених пунктах перебуває під загрозою – "Нафтогаз"

  Читайте по-русски
  13 областей України вже увійшли або розпочинають сезон опалення

  Через високі борги виробників тепла початок опалювального сезону перебуває під загрозою у 24 населених пунктах України. Про це повідомляє пресслужба "Нафтогазу".

  "Окрім столиці, боржники також залишаються у Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Київській, Луганській, Одеській, Полтавській, Харківській, Херсонській, Черкаській та Чернівецькій областях. "Нафтогаз" закликає засновників відповідних підприємств ТКЕ, серед яких більшість – місцеві органи самоврядування, вирішити проблему та захистити мешканців", – мовиться в повідомленні.

  Зазначається, що за останній тиждень ще 10 підприємств ТКЕ встигли підготуватись до опалювального сезону, а кількість критичних боржників знизилась із 47 до 38: "13 областей України вже увійшли або розпочинають опалювальний сезон – у них немає жодного міста, де виробник тепла має критичну заборгованість", – наголошують у "Нафтогазі".

  У компанії повідомляють, що аби убезпечити своїх клієнтів та успішно увійти в опалювальний сезон, виробники тепла мають виконати обов'язкові умови постачання газу. Якщо постачальник тепла не в змозі оплатити борги за газ, у нього є можливість реструктуризувати заборгованість.

  Нагадаємо, у "Нафтогазі" повідомили про здорожчання газу для населення на 35%.

  Попередній матеріал
  Вірменська армія відкрила вогонь по населених пунктах Азербайджану – є загиблі
  Наступний матеріал
  Суддя КСУ заявив, що подав у відставку через тиск з боку Офісу президента
  Loading...