Українці проти двох платіжок за газ
Українці проти двох платіжок за газ 5 канал

У "Нафтогазі" повідомили про здорожчання газу для населення на 35%

  Читайте по-русски
  Раніше "Нафтогаз" різко підвищив ціни на газ для населення в серпні – вересні

  Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" встановила ціну на природний газ для побутових клієнтів у листопаді 2020 року на рівні 6,33 грн/куб. м з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставки). Якщо порівняти з жовтнем, то ціна газу зросла на 34,7%. Про це повідомляється на сайті компанії.

  Раніше "Нафтогаз" різко підвищив ціни на газ для населення в серпні – вересні. Зокрема, ГК "Нафтогаз України" підняла ціну в серпні на 9% до 3,24 грн/куб. м. У вересні ціна газу зросла ще на 45% до 4,70 грн/куб. м. Крім того, "Нафтогаз" підвищив річну ціну на газ для населення з 4,73 грн/куб. м до 5,24 грн/куб. м.

  Зазначимо, "Нафтогаз" відмовився від підвищення цін на газ для населення в місяць виборів. Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" встановила ціну на природний газ для побутових клієнтів у жовтні 2020 року на рівні 4,70 грн/куб. м з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставки). Якщо порівнювати з вереснем, ціна газу не змінилася.

  При цьому у пресслужбі "Нафтогазу" відзначили, що за новими правилами роботи ринку природного газу населення (побутові споживачі) може купувати газ безпосередньо у ДК "Нафтогаз України" або у будь-якого іншого постачальника. Частка компанії в постачаннях газу населенню становить 2%.

  Нагадаємо, команду керівника правління "Нафтогазу" Коболєва звинуватили в держзраді.

  Попередній матеріал
  На Донбасі ОБСЄ фіксує присутність російських найманців на ділянках розведення
  Наступний матеріал
  У Єгипті українка і її 12-річний син постраждали від нападу акули – подробиці
  Loading...