Янукович
Янукович wartime.org.ua

Суд не став на сторону адвокатів Януковича в справі про держзраду

Читайте по-русски
Захисники наполягали: судді припустилися помилок у вихідних даних

Оболонський райсуд столиці відмовив адвокатам президента-втікача Віктора Януковича у задоволенні клопотання щодо виправлення описок у вироку суду.

Захисники наполягали: судді припустилися помилок у вихідних даних. Зокрема, неправильно написали номер справи, а також переклали місце проживання Януковича. Окрім цього, адвокати просили змінити деякі слова у тексті вироку і зменшити суму відшкодування – з 98 до 58 тисяч гривень.

Не знайшли захисники також у журналі судових засідань дані щодо перегляду відео та аудіоматеріалів, які були доказами у справі. Тож, на думку адвокатів, посилання на них також варто прибрати з вироку.

Однак до таких аргументів судді не прислухалися. Своє рішення мотивували тим, що вони не мають право вносити будь-які зміни у зміст або суть вироку. Це може зробити лише апеляційна інстанція.

"Всі ці факти, про які вказував захист, фактично не є ані описками, ані будь-якими помилками, які підлягають виправленню в розумінні кримінально-процесуального законодавства. Що сьогодні і констатував суд", – прокоментував прокурор Максим Крим.

"Я категорично незадоволений рішенням, у зв'язку з тим, що я думав, що після проголошення цієї ухвали, суд виправить хоча б частково ті описки, які зазначені, оскільки вони є діючими і явними. Деякі з цих питань я ставив і в роз'ясненні", – зазначив захисник Януковича Олександр Байдик.

Нагадаємо, 24 січня Оболонський райсуд столиці засудив екс-президента Віктора Януковича до 13 років за ґратами. Винним його визнали за двома статтями: державна зрада та пособництво у веденні агресивної війни. А от щоби визнати Януковича винним за статтею зазіхання на територіальну цілісність, що призвело до загибелі людей, суддям забракло доказів.

Попередній матеріал
Зліт парою і протиракетні маневри: у штабі ООС показали відео польотів МіГ-29 та Су-25 над Азовським морем
Наступний матеріал
Санкції створили тріщини у відносинах між олігархами та Кремлем – Держдеп США
Loading...

Лік пішов на години: стала відома дата оголошення вироку у справі про держзраду Януковича

100 томів справи, 89 засідань: судова епопея щодо держзради Януковича добігає кінця

Янукович не може вставати з ліжка та пересуватися – адвокат на суді

Засідання Оболонського райсуду Києва у справі про держзраду Януковича – відео

Засідання суду Києва у справі про держзраду Януковича – відео

Зайнятий адвокат і ввічливий суддя: чому суд у справі Януковича тривав лише годину