Чорновол
Чорновол фото news.meta.ua

Справа Чорновол: ДБР взяло за головного свідка "ексберкутівця", який брав участь у придушенні Революції Гідності – ЗМІ

  Читайте по-русски
  Під час засідання апеляційного суду щодо домашнього арешту Тетяни Чорновол прокурор зацитував одного зі свідків, який з’явився у справі лише в березні цього року

  Головним свідком у справі Державного бюро розслідувань проти Тетяни Чорновол, в рамках якої останню звинувачують у навмисному вбивстві через пожежу в офісі Партії регіонів, є колишній "беркутівець" Юрій Селюх, який брав активну участь у придушенні Революції Гідності. Це виявили журналісти програми Watchdogs.Розслідування на телеканалі "Прямий".

  "Так, під час засідання апеляційного суду щодо домашнього арешту Тетяни Чорновол, який відбувався в режимі відеоконференції, прокурор зацитував одного зі свідків, який з’явився у справі лише в березні цього року, коли її забрало ДБР. Ним виявився "пенсіонер МВС" Юрій Миколайович Селюх, який у свої свідченнях стверджує, що він загасив місце загоряння в офісі Партії регіонів. Крім того, у суді пролунало, що Селюх був "охоронцем" офісу регіоналів", – повідомляють журналісти.

  У програмі стверджується, що свідок вказав і своє місце проживання – на 2014 рік це був гуртожиток бійців спецпідрозділу "Беркут". Саме там Селюх мешкає і понині.

  "Журналістам Watchdogs вдалось також з’ясувати, що Селюх служив у роті "Беркута" з 2006-го року. Його прізвище присутнє в опублікованому в ЗМІ списку тих "беркутівців", які брали участь у грудневих побиттях на Банковій у 2013-му. Отже, головний свідок справі Чорновол – це скоріш за все не просто ветеран МВС, а ветеран саме "Беркута", – зазначають журналісти.

  Нагадаємо, апеляційний суд замінив ексдепутату цілодобовий домашній арешт на нічний.

  Як відомо, 10 квітня вдома у Тетяни Чорновол провели обшук і вручили клопотання про підозру за 8 статтями. Зокрема, оголосили підозру в навмисному вбивстві, а саме вбивстві співробітника офісу Партії регіонів у лютому 2014 року. Серед звинувачень – нанесення легких, середніх, тяжких ушкоджень, протидія журналістській діяльності і підбурювання. 

  Ексдепутатку викликали на допит до ДБР. Там вона свідчити відмовилася, посилаючись на статтю Конституції.

  Попередній матеріал
  "Неприязнь до Порошенка": чому Зеленський руйнує відносини із США
  Наступний матеріал
  Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід для екснардепа Березкіна – подробиці
  Loading...

  Показово, що в моїй справі Майдан названий "масовими заворушеннями" – Чорновол

  Чи переросте карантин у тоталітарну поліцейську дійсність – "ІнфоВечір"

  Чорновол прокоментувала зміну запобіжного заходу – включення

  Для Тетяни Чорновол змінили запобіжний захід

  Суд взявся за апеляцію адвокатів Чорновол: її на поруки готові взяти 7 депутатів

  Тетяна Чорновол: Я чекала, що мене посадять за Майдан після першого туру виборів Зеленського