Тетяна Чорновол
Тетяна Чорновол 5 канал

Тетяна Чорновол: Я чекала, що мене посадять за Майдан після першого туру виборів Зеленського

Читайте по-русски
Чорновол вважає, що справу проти неї порушили на замовлення Москви – як частину "мирного плану"

Політик Тетяна Чорновол в ефірі програми "Рандеву" на "5 каналі" розповіла, що чекала, що її посадять за Майдан після першого туру виборів Зеленського.

"В Зеленського я не є серед ворогів, але бачила, як через Зеленського лізуть "ошмьотки" Януковича. І Зеленський орієнтується і робить ставку на них. Фактично в цій зеленій амебі, яким є Зеленський, "ошмьотки" Януковича виконують роль стержня", – сказала Чорновол.

Політик додала, що справу щодо неї почали розслідувати конкретно в жовтні 2019, тобто це справа конкретно проти неї.

Чорновол каже: "Ця справа, як видно з матеріалів слідства, порушена в жовтні 2019 року. Вважаю, що порушена вона на замовлення Москви як частина "мирного плану". Тут мова не про мене. Тут завдання було поставлено перед Зеленським дискредитувати Майдан".

На думки Чорновол, завдання поставлене дуже просто: щоб проводити політику капітуляції, найважливіше – змінити історію.

"Зміна історії України почалася під час Майдану, тобто Майдан – це був перший бій, виграний Україною у протистоянні з Росією. Значить, з цієї точки треба міняти історію. Значить, перед Зеленським щодо мирних переговорів перед Нормандською зустріччю було поставлене просте завдання – дискредитувати Майдан. Хто є обличчями Майдану – в першу чергу підпадає під цей план. Тобто це і я, і цілий перелік осіб. Я не остання в цьому плані. Питання в тому, чому я стала першою. А тут уже підключилися особисті емоції. Зокрема, і того самого Бабікова (нинішній чільник ДБР і в минулому адвокат Януковича – ред.)", – говорить Чорновол.

Вона також вважає, що цю справу з підпалом офісу Партії регіонів почали "розкручувати", аби перевірити реакцію суспільства. 

Детальніше дивіться у повному відео інтерв'ю:

Як повідомляв 5.UA, 16 квітня 2020 року суд ухвалив рішення щодо запобіжного заходу у справі Тетяни Чорновол у вигляді цілодобового домашнього арешту

Як відомо, 10 квітня вдома у Тетяни Чорновол провели обшук й вручили клопотання про підозру за 8 статтями. Зокрема оголосили підозру в навмисному вбивстві, а саме вбивстві співробітника офісу Партії регіонів у лютому 2014 року. Серед звинувачень – нанесення легких, середніх, тяжких ушкоджень, протидія журналістській діяльності і підбурювання. 

Ексдепутатку викликали на допит до ДБР. Там вона свідчити відмовилася, посилаючись на статтю Конституції.

Попередній матеріал
Чиновники ігнорують рішення президента стосовно ЖК "Укрбуд", під загрозою майбутнє 40 тис. осіб – інвестори
Наступний матеріал
Спецвипуск: COVID-19 в Україні та світі – найважливіше станом на 23 квітня
Loading...