Тетяна Чорновол
Тетяна Чорновол 5 канал

Справою ДБР проти Чорновол починаються репресії проти всіх майданівців – Федина

  Читайте по-русски
  Реваншем антимайданівські сили намагаються сплюндрувати історичний вибір України, наголосила політик

  Приєднатися до заяви проти знищення завоювань Революції Гідності "Ні – реваншу!" закликала колег із трибуни парламенту нардеп від фракції "Євросолідарність" Софія Федина. Про це повідомляє прес-служба партії.

  За її словами, справа, інспірована ДБР проти Тетяни Чорновол, – це помста всім майданівцям і чіткий сигнал для суспільства, що сили Антимайдану стають дедалі нахабнішими й активнішими. Якщо розправляться з Тетяною Чорновол, завтра прийдуть за кожним активістом – переконана Софія Федина.

  "Ти був на Майдані? Ти посмів у свій час боротися за права? За свою українську державність? Ти посмів владі в свій момент сказати "Ні!"? Вітаю! Сьогодні ти ворог. Тебе треба посадити, тебе треба зробити винним. Ось, що сьогодні пропонують усім тим, хто посмів і посміє боротися за державність", – наголосила Федина.

  "Справа Тетяни Чорновол, яка зараз розпочалася, кримінальне провадження проти неї – це є своєрідна помста всім майданівцям. Це є реванш антимайданівських сил, які не тільки хочуть показати, що не боріться, які не тільки хочуть сказати, що ви були дурні, а ми перемагаємо. Вони хочуть кожному з нас виробити рефлекс страху. Ти кажеш правду? Буде кара. Ти вийдеш на Майдан? Буде кара. Ти посмієш думати? Буде кара. Ти вийдеш заявити і захистити свої права? Буде кара", – зазначила нардепка.

  Вона додала, що справою проти Чорновол розпочинаються репресії проти всіх майданівців.

  "Якщо розправляться з нею, якщо ті, хто навіть у цій залі сидять з майданівців, дозволять розправитися з нею, кожен з вас буде наступним. Річ не в тому, що ми говоримо про сам Майдан. Річ у тому, що сьогодні реваншем антимайданівських сил намагаються сплюндрувати історичний вибір України. Намагаються сплюндрувати право кожного з нас боротися за свої права і свободу", – наголосила політик.

  "Тому фракція "Європейська солідарність", кожен з депутатів, який був на Майдані, сьогодні закликає депутатів незалежно від фракцій, незалежно від своїх якихось інтересів: якщо ви були на Майдані – ви маєте підписати заяву "Ні – реваншу!". Ні – десакралізації Майдану, ні – переслідуванню майданівців", – додала Федина.

  "Якщо сьогодні ця справа пройде тут, то кожен буде наступним. А в результаті кожен з нас залишиться без української незалежної держави, і хотілося би владі, яка так завзято допомагає "ригам" повертатися до влади, нагадати, що той, хто сіє вітер, той обов’язково пожне бурю", – акцентувала нардепка.

  Попередній матеріал
  На технічні параметри перевіряють апарати ШВЛ від 2 українських компаній
  Наступний матеріал
  У США через коронавірус скасували арт-фестиваль Burning Man
  Loading...