zn.ua

"Зеленський і є Антимайдан": патріоти очікують на повторення сценарію "легітимного" – "СтопРеванш"

Читайте по-русски
Переслідування волонтерів, добровольців, політичної опозиції – матиме надзвичайні наслідки для чинного президента

Політичні репресії, які розпочав проти патріотів чинний президент Володимир Зеленський, мають прикладну мету – підняти рейтинг, який обвалився майже удвічі. Утім експерти мають сумніви, що це спрацює, зазначається у проєкті журналістських розслідувань "СтопРеванш".

"Насправді, люди не такі дурні і розумітимуть, що це вже зовсім не пов'язано зі злочинами. Це пов'язано з переслідуванням опозиції. Це пов'язано з підняттям рейтингу", – пояснює член "Народного Руху" Іван Дутчак.

Для самого ж Зеленського переслідування волонтерів, добровольців, політичної опозиції закінчиться тим же, що й для Януковича, попереджають активісти Революції Гідності.

"Для діючої влади – перш за все Зеленського, – Майдан є чужим, Майдан є ворожим, Майдан досі небезпечний. Зеленський і є Антимайдан", – переконаний один із лідерів "Самооборони Майдану" у 2014 році Андрій Левус.

Після точкових репресій прийде час масових. Для цього призначили генеральним прокурором одіозну очільницю ДБР Ірину Венедіктову, яка вимагала скасувати закон про недопущення переслідування учасників Майдану, йдеться у матеріалі.

Зазначається, що це – частина плану Кремля з нейтралізації патріотичних сил. Україні знову загрожує втрата суверенітету, попереджає волонтер та ексзаступник міністра з питань окупованих територій Георгій Тука:

"Я думав, що в 2014 році вже найбільш буремні часи для нашої держави минули. Але в мене є стійке відчуття, що найгостріша, найнебезпечніша боротьба, боротьба з внутрішнім ворогом – вона ще попереду".

Дивіться також: "Усі ті страждання будуть марні": патріоти Донбасу адресували відеозвернення Зеленському

Попередній матеріал
Вірус не пройде: як знезаражують зупинки електрооприскувачами у Черкасах
Наступний матеріал
В Україну з Китаю прибуло 250 тисяч експрес-тестів для виявлення коронавірусу
Loading...