Ірина Геращенко
Ірина Геращенко Ірина Геращенко / Facebook

Щодо окупованих територій: ми говоритимемо не з окупаційною псевдовладою, а напряму з Москвою – Геращенко

  Читайте по-русски
  Посадовець наголосила, що оптимістів усі ці роки ніколи не хвилювала війна

  Перший заступник Голови Верховної Ради, уповноважений Президента з питань мирного врегулювання ситуації у Донецькій та Луганській областях Ірина Геращенко на своїй сторінці у Facebook зазначила, що Україна щодо окупованих територій говоритиме напряму з Москвою, яка і розв'язала війну, а не з окупаційною псевдовладою – "буратінками".

  "Один оптиміст, який зараз знаходиться в активних пошуках нової політичної квартири, що особливо пікантно, в інтерв'ю одній московській газеті, заявив, що "новий президент на хвилі популярності може відвідати окуповані території. Він говорив про Зе і позиціонує себе як радника цього персонажа", – написала посадовець.

  За її словами "пасаж про відвідини Президентом України окупованих територій – цілком вкладається в сценарій Кремля... Кремль жорстко шантажує Київ, вимагаючи всі ці роки "прямого діалогу між Києвом, Донецьком і Луганськом", розігруючи тезу "громадянської війни, внутрішнього конфлікту". Всі ці роки ми, українська влада, жорстко протистоїмо цьому сценарію. В Мінську ми відстоюємо одну тезу – говоритимемо з Москвою, яка розв’язала війну, а не з їх буратінками".

  Геращенко наголосила, що оптимістів усі ці роки ніколи не хвилювала війна, "більше того, вони ганяли посольствами й світовими столицями і просили не давати зброю, джевеліни, іншу допомогу, аби тільки дошкулити Порошенку".

  "Тепер вони пішли далі – і озвучують готовність визнати маріонеткову "владу" окупованих територій, про що заявляють в московських газетах. Це цілком збігається з баченням Зе, який виступає за відрізання України від Донбасу, шляхом розміщення гібридної миротворчої місії на лінії зіткнення. Таку ж версію "миротворців" публічно під час своїх форумів підтримала і ЮВТ, до речі, хоч їй і її команді в парламенті я намагалася донести хибність подібної ініціативи", – додала вона.

  Посадовець підкреслила, що "не чула ще більшої принизи для України".

  Геращеко уточнила, що "Порошенко обов'язково приїде в Донецьк і Луганськ, звільнені від орків. Як всі ці роки, на відміну від ЮВТ, Зе, Г і інших, він бував в Авдіївці, Маріуполі, Катеринівці, Широкіному, і інших містах і містечках українського Донбасу".

  Попередній матеріал
  "Живе Білорусь": кияни відзначили День волі акцією солідарності
  Наступний матеріал
  Лавини в Карпатах: синоптики попередили про високий рівень небезпеки
  Loading...

  "Зеленський заявив, що він за введення миротворчої місії на лінію розмежування – це Путінський сценарій" – Геращенко

  Докази на стіл: Україна надала представникам ОБСЄ чергові свідчення "ИхТамЕсть"

  Брифінг Ірини Геращенко та представника України в ТКГ Євгена Марчука – відео

  Саакашвілі пообіцяв невдовзі повернутися в Україну – у ДПСУ відповіли

  "Базар з лайливими хамами": українська делегація залишила засідання ТКГ у Мінську

  "Із ким збираються домовлятися?" – Геращенко показала відео, як міноборони РФ готується до війни з Україною