5 канал

Розгляд справи екс-перекладача Гройсмана Єжова відтермінували – причини

Суд вирішив, що сторона обвинувачення надає докази несистематизовано та хаотично, а це суперечить порядку проведення судового засідання

На 3 вересня перенесли розгляд справи Станіслава Єжова – екс-перекладача Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Єжова підозрюють у державній зраді та співпраці з російськими спецслужбами.

Суд вирішив, що сторона обвинувачення надає докази несистематизовано та хаотично, а це суперечить порядку проведення судового засідання. Зокрема, прокурор доповів, що Єжов надсилав аудіозаписи зустрічей Гройсмана зі світовими лідерами на електронну пошту з іменем "Елена Прекрасная", зареєстровану на російському сервісі Яндекс. Також надав суду фотокартки, які буцімто були зроблені в Білорусі під час таємної зустрічі Єжова зі спецагентом на ім'я Олександр.

"В ході огляду встановлено, що на двох фотокартках формату 10х15, на кожній зображений Єжов під час спілкування з невідомим чоловіком, перебуваючи в приміщенні та сидячи за столом", – заявив прокурор Олексій Вдовиченко.

Адвокат підсудного всі звинувачення спростовує, мовляв, інформацію, яку нібито передавав його підзахисний, не має грифу секретності. А фотографії можуть бути сфальсифікованими.

"В обвинувальному акті, по відношенню до мого підзахисного, прописано дуже багато того, що не підтверджується відповідними доказами. Саме тому ми встаємо і по кожному доказу намагаємося звернути увагу суду на те, що особа, яка називає слідство, як Олександр, воно не встановлено, не встановлено його ідентифікаційних даних і незрозуміло взагалі є така особа чи ні. Сьогодні пробували таке фальшиве обличчя приклеїти шляхом фальшивих фотографій", – каже адвокат Єжова Валентин Рибін.

Нагадаємо, у грудні 2017 року СБУ заявила, що Станіслав Єжов, будучи перекладачем Прем’єр-міністра України, виконував завдання російського ГРУ: шпигував за урядовцем та надавав Росії інформацію щодо візитів та міжнародних переговорів Володимира Гройсмана.

Попередній матеріал
Будь-хто, хто нині пропонує ідею нової Конституції, він є провідником політики Кремля – Головатий
Наступний матеріал
Майже всі віком до 35 років: до Одеси доправили 24 поранених на сході бійці
Loading...

"Це не жарти": у ГПУ показали вилучену зброю для плану "Савченко-Рубана" – ФОТО

Брифінг СБУ та ГПУ: завершення досудового розслідування у справі "Савченко-Рубана" – відео

Досудове слідство у справі Савченко та Рубана завершене

Стрілянина у міськраді Харкова: нападник також цілив у легковик із дитиною

Напад із кислотою на Гандзюк: поліція затримала ще двох підозрюваних

"Ми звикли, що прокурори – сволота": Теличенко назвала ще одну болячку українських судів