Урядовий портал

Гройcман: Ми не один місяць знали, що Єжов працює на іноземні спецслужби

Чільник Кабміну наголосив, що в затриманого за підозрою у шпигунстві чиновника "не було жодного доступу до державної таємниці"

Затриманий за підозрою в роботі на російські спецслужби перекладач секретаріату Кабінету міністрів Станіслав Єжов не мав доступу до державної таємниці, тому "серйозних втрат" безпека держави не зазнала. Про це прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив під час години запитань до уряду в парламенті.

Зі слів прем'єра, "Єжов – кадровий співробітник Міністерства закордонних справ. Він пройшов достатньо серйозний службовий шлях. Він працював у МЗС, працював у відрядженні за кордоном у дипломатичному представництві, він працював в Адміністрації Президента, у Верховній Раді й в уряді".

Втім, Гройсман зауважив: "Не один місяць, не хочу відкривати таємниці, ми знали про те, що є підозра, що він працює на іноземні спецслужби". За його словами, перекладач довгий час "був під повним моніторингом", і при тому "звісно, за сприяння прем'єр-міністра і мого апарату".

Службовець був затриманий "щойно була зібрана необхідна кількість матеріалів". Глава Кабміну наголосив, що хоча Єжов займався перекладами на зустрічах з іноземними лідерами, проте "в нього не було жодного доступу до державної таємниці, і тому якихось серйозних втрат ми не отримали".

Під завершення чільник уряду передав "палкий привіт" усім, хто "хотів би використати цю ситуацію" проти нього і підкреслив, що хоча операція тривала кілька місяців, проте не сталося жодного витоку інформації, а це свідчить, що "є багато чесних працівників у СБУ і в наших контррозвідувальних органах".

Дивіться також фотогалерею:

У Києві СБУ затримала агента спецслужб РФ – фото

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Чернівцях палала школа: ущент вигорів цілий клас
Наступний матеріал
"Хижаків – за безцінь": горе-продавців зловили на продажі червонокнижних яструбів
Loading...