Фото ipnews.in.ua

Роковини анексії Криму: для чого Путіну "вояж" на півострів на тлі запровадження нових санкцій

Читайте по-русски
Влаштовуючи псевдосвято в Криму, Путін працює в тому числі і на свою внутрішню політику, тобто "замилює" очі росіянам

"Дата сумна, але не безнадійна", – так 5-ті роковини анексії Криму Росією сказав в ефірі "5 каналу" політичний аналітик Інституту євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач.

На запитання ведучого, для чого в такий день Володимир Путін приїхав на анексований півострів, експерт сказав: "Я думаю, що, по-перше, це для нього важливо. Бо це міжнародний злочин, який він вчинив і був там керівником, він визнає ці всі операції, тому будь-якого злочинця тягне на місце злочину, особливо у річницю. А для того, щоб затінити свій злочин і відвести увагу від неминучості відповідальності, влаштовуються такі демонстрації та святкування. Тобто замість злочину і трагедії робиться святкування з прапорами".

Він додав, що таким чином Путін працює і на росіян, як електорат: "Це важливо для Путіна і внутрішньополітично. Так він нагадує росіянам, що вони йому винні, тому що він їх, так би мовити, збагатив цілим Кримом. І оцим святкуванням у Криму він відволікає увагу росіян знову ж таки від різних соціально-економічних негараздів, зменшення рівня життя, реальних зарплати, не підвищення пенсій тощо. Все це він і "компенсовує" святом із прапорцями та кульками". 

Як повідомляв 5.UA, сьогодні, 18 березня 2019 року, країни НАТО у спільній заяві закликали РФ повернути Україні контроль над Кримом

Попередній матеріал
Чемпіонат Європи з футболу: нацзбірна провела відкрите тренування на НСК "Олімпійський" – включення
Наступний матеріал
"Одна з перших спроб Кремля", або Як нині живе окуповане Придністров'я – спецрепортаж
Loading...