Санкції щодо Росії
Санкції щодо Росії 24tv.ua

Австралія ввела персональні санкції проти 7 росіян і трьох "лідерів" ОРДЛО – подробиці

Читайте по-русски
В Австралії вкотре наголосили, що не визнають жодних дій, спрямованих на легітимізацію анексії Криму або відокремлення частин Донецької та Луганської областей України

Австралія запровадила санкції проти громадян РФ, причетних до захоплення українських кораблів та моряків під час їх спроби пройти Керченською протокою 25 листопада 2018 року, а також проти "лідерів" контрольованих сепаратистами районів Донецької та Луганської областей. Про це йдеться у заяві міністра закордонних справ Австралії Марізе Пейн.

"Сьогодні я оголошую про запровадження цільових фінансових санкцій та заборону в'їзду семи росіянам за їхню роль у захопленні українських морських суден, які намагалися пройти через Керченську протоку", – заявила міністр.

Окрім цього, міністр нагадала, що Австралія разом зі США, Великою Британією та іншими країнами-членами ЄС та Канадою є твердою прибічницею суверенітету та територіальної цілісності України.

У заяві йдеться також: "Австралія, разом з нашими партнерами, виступає проти агресії РФ проти України, що триває і через п'ять років після незаконної анексії Криму".

Марізе Пейн закликає РФ негайно звільнити українських моряків та кораблі, забезпечити безперешкодну навігацію Керченською протокою.

Запровадили персональні санкції і проти деяких "лідерів" ОРДЛО, хоч конкретні імена і не називаються.

"Австралія не визнає жодних дій, спрямованих на легітимізацію анексії Криму або відокремлення частин Донецької та Луганської областей України. Тому ми запровадили цільові фінансові санкції та заборони поїздок проти трьох "лідерів" неконтрольованих Україною районів Донецької та Луганської областей, що з'явились після так званих виборів у листопаді 2018 року... Ми закликаємо РФ поважати суверенітет та територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів, включаючи її територіальні води", – йдеться у заяві.

Попередній матеріал
"Торжество православ'я" з поліцією: як у Погребах громада і священики УПЦ МП храм ділили
Наступний матеріал
Брифінг на тему: "Діяльність Віктора Медведчука. Кримінальний аналіз та заява в СБУ" – трансляція
Loading...