Олександр Турчинов
Олександр Турчинов 5 канал

Справа "вагнерівців": зібрані докази є золотим фондом, що готовий для передачі в міжнародні суди – Турчинов

Читайте по-русски
Операцію спецслужби України готували понад рік

Українська влада намагалася знищити докази у справі, які свідчать про зірвану спецоперацію із затримання вагнерівців. Про це повідомив ексчільник РНБО Олександр Турчинов на прес-конференції в Києві, інформує "5 канал".

Турчинов сказав таке: "Проблема в тому, що через зраду і витік інформації, яку отримали зокрема спецслужби РФ, знищено серйозну інфраструктуру, яку зробили українські розвідники. Зупинено і не доведено до кінця операцію, яку відпрацьовували понад рік. Зруйновано багато технологій і напрацювань, які з ризиком для життя реалізовували наші офіцери спецслужб. Але справу поки що знищити не вдалося. Вони навіть знищили журнали, хто відвідував Офіс президента, почали знищувати матеріали і в силових структурах. І чому офіцери звернулися в тому числі і до нас, – аби не дати знищити напрацьований, дуже важливий для України з доказами агресії Росії матеріал, який навіть при незавершеній операції є нашим золотим фондом. Він є нашим істотним аргументом проти російської агресії і стоїть на захисті наших національних інтересів".

"Це матеріали, які готові для передачі в міжнародні суди. Це матеріали, які можуть розслідуватися і чітко по них можуть виноситися вироки заочно в українських судах. І саме наше завдання – не дати знищити ці матеріали", – наголосив ексчільник РНБО.

Він також додав, що оскільки ці матеріали їм передали представники спецслужби, то є надія, що їх збережуть. 

Нагадаємо, офіцери спецслужб, які брали участь в операції, готові дати відповідні свідчення парламентській ТСК, яка терміново має бути створена, наголошує Луценко. Він також переконаний, що задля об’єктивного розслідування в роботі цієї комісії мають брати участь родичі загиблих від рук "вагнерівців" українських військових, які вже зареєстрували відповідну петицію на сайті Верховної Ради.

Як повідомляв 5.UA, Володимир Ар'єв оприлюднив докази причетності Офісу президента України до зриву операції з затримання "вагнерівців". Російських найманців було затримано у Білорусі, згодом їх депортували до країни-агресора.

Попередній матеріал
"Здають пляшки, а Крим захоплений Росією": Турчинов відповів на запитання "Хто здав Крим?"
Наступний матеріал
На Вінниччині двоє чоловіків під дією наркотиків заблокували рух потяга та обстріляли кабіну водія
Loading...

"Здають пляшки, а Крим захоплений Росією": Турчинов відповів на запитання "Хто здав Крим?"

Офіцери, які організовували спецоперацію із затримання "вагнерівців", готові дати свідчення ТСК – Турчинов

Абсурдність справ проти Порошенка доводить їхню замовну природу –Турчинов

Наше головне завдання – це організація опору Путіну і агресії Росії – Турчинов

Я очолив штаб партії, яка є єдиною проукраїнською опозицією – Олександр Турчинов

Віддали чи анексували: хто винен в окупації Криму та кого ніколи не пробачить Зеленський