Затримання "вагнерівців"
Затримання "вагнерівців" Кадр із відео Белсат

Офіцери, які організовували спецоперацію із затримання "вагнерівців", готові дати свідчення ТСК – Турчинов

Читайте по-русски
Але для цього необхідне створення Тимчасової парламентської комісії, зазначив колишній секретар РНБО

Офіцери, які були учасниками операції українських спеціальних служб щодо затримання "вагнерівців", готові дати свідчення Тимчасовій парламентській комісії – у разі, якщо вона буде сформована. Про це повідомив колишній секретар РНБО Олександр Турчинов під час прес-конференції на тему "Загрози національній безпеці України", передає телеканал "Прямий".

"Ми повинні захистити чесних офіцерів, які не готові задля кон'юнктури, кар'єрного зростання чи якихось винагород розміняти свою офіцерську честь і свою відповідальність перед країною", – сказав Турчинов.

За його словами, розуміючи залежність силових структур безпосередньо від президента України, єдиний механізм, який сьогодні можливий для того, щоб поставити крапки над "і" в цій історії – це створення парламентсько-слідчої комісії, незалежної від Офісу президента і силових структур органу.

Колишній секретар РНБО також повідомив, що розмовляв із великою кількістю офіцерів, які були безпосередніми учасниками цієї операції.

"Вони готові дати свідчення Тимчасовій парламентській комісії. Вони не можуть як ми, тому що вони на посадах, вийти на прес-конференцію, робити заяви. Але вони дадуть свідчення, чесно розказавши, як все відбувалося, і на якому етапі була зірвана видатна операція українських спецслужб", – зазначив він.

Нагадаємо, раніше Олександр Турчинов заявив, що керівництво України хоче знищити документи про підготовку затримання "вагнерівців".

Попередній матеріал
Концертний тур "Голобородько-2020": як Богдан допомагає "слугам" кандидувати на виборах – "Час Ч"
Наступний матеріал
"Були нагороджені особисто Путіним за військові злочини" – Юрій Луценко розповів подробиці про "вагнерівців"
Loading...