old.minregion.gov.ua

Реформа міністерств: Саєнко розповів про набір нових фахівців-реформаторів

За словами міністра Кабінету міністрів України Олександра Саєнка, конкурси на нові посади будуть відбуватись прозоро; у конкурсній комісії, крім держслужбовців, будуть працювати представники громадськості, а самі конкурси будуть проходити з відеофіксацією

Завдання реформи міністерств – залучити нових, професійних людей у систему держуправління. Вони мають дати новий поштовх реформі державної служби та забезпечити нову якість управлінських рішень. Про це в ефірі телеканалу ICTV зазначив міністр Кабінету міністрів України Олександр Саєнко, повідомляє прес-служба уряду.

"Перш за все ми маємо залучити людей, які є найкращими фахівцями в тій чи іншій сфері. Це люди з дуже потужними аналітичними здібностями, з досвідом трансформації великих структур та реалізації успішних проектів в бізнесі або громадському секторі", – сказав Саєнко.

Політик також закликав всіх чинних державних службовців приєднуватись і теж брати участь у конкурсах.

Зазначено, що конкурси на нові посади будуть відбуватись прозоро. За підтримки ЄС уряд залучив міжнародну рекрутингову компанію, яка теж буде здійснювати оцінку кандидатів. В конкурсній комісії, крім держслужбовців, будуть працювати представники громадськості, а самі конкурси будуть проходити з відеофіксацією.

"На конкурси мають прийти проактивні та інноваційні професіонали, які розуміють, що треба робити і, головне, як це зробити", – пояснив Олександр Саєнко.

"Ми створили єдиний онлайн-ресурс, де людина може податись на вакансію на держслужбі онлайн. Це портал вакансій career.gov.ua. З вересня там будуть розміщені вакансії, а поки що портал працює в тестовому режимі. Вже зараз можна ознайомитись зі списком необхідних документів, вимогами до кандидатів на різні вакансії, заповнити форму заяви тощо", – додав він.

Краса по-українськи: Жінки у Раді продемонстрували розмаїття вишиванок – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Німеччина виділяє додаткові €1,5 млн на допомогу жителям Донбасу
Наступний матеріал
Американські вчені створили вакцину, яка захищає від дії наркотиків

Єврокомісія вивчить "план Маршалла" для України – Точицький

Полторак розповів про розбудову ЗСУ і найвищий рівень партнерства з НАТО

"Українські тюрми на грані бунтів": Луценко ініціює реформування пенітенціарної служби

Кабмін планує витратити на молодші класи 1 млрд грн та підняти зарплату вчителям на 25%

Кабмін обмежив премії для держвиконавців Мін'юсту

Засідання Кабінету Міністрів - відео