сайт Мін\'юсту

Кабмін обмежив премії для держвиконавців Мін'юсту

  Відтепер граничний розмір премії за завершення одного провадження не перевищуватиме 2% від повернутого боргу

  Кабінет міністрів України встановив обмеження у 200 прожиткових мінімумів або 308 тисяч гривень для винагород, що виплачуються державним виконавцям Мін’юсту. Відповідне рішення ухвалили на засіданні у середу, 23 серпня, передає "УП".

  Таким чином, уряд підтримав пропозицію заступника міністра юстиції з питань євроінтеграції Сергія Петухова щодо встановлення граничного розміру премії за завершення одного провадження на рівні 2% від повернутого боргу, якщо сума не перевищує 200 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (нині це 308 тисяч гривень).

  Як прокоментував такі зміни прем'єр-міністр Володимир Гройсман, "очевидно, що це була прогалина, яку допустили, і цим скористались виконавці".

  Крім того, повідомляється, що під час запровадження реформи 9 місяців тому Мін'юст запровадив систему заохочення праці державних виконавців у вигляді отримання відсотку від повернутого державі боргу.

  "Але так відбулося, що деякі з виконавців почали отримувати занадто високі винагороди, і тому ми вирішили обмежити максимальну суму, яку може отримати як винагороду державний виконавець", – відзначив Петухов. 

  Нагадаємо, раніше у Мін’юсті прокоментували, звідки у чиновників відомства мільйонні зарплати. Тоді у відомстві назвали це винагородою за виконану роботу.

  Попередній матеріал
  Не допустити проукраїнських настроїв: окупанти посилюють контроль
  Наступний матеріал
  Коштом росіян підтримував "Гіві": ГПУ склала підозру Жириновському в фінансуванні тероризму
  Loading...