Кабінет Міністрів
Кабінет Міністрів Урядовий портал

Кабмін планує витратити на молодші класи 1 млрд грн та підняти зарплату вчителям на 25%

Говорили під час засідання уряду і про медичну реформу – анонсували нову систему закупівлі ліків

Кабінет міністрів України планує у 2018 році витратити 1 млрд грн на модернізацію навчального процесу. Однак йдеться лише про початкові чотири класи. Крім цього, за умови схвалення Верховною Радою урядового бюджету, прем'єр-міністр Володимир Гройсман обіцяє підвищення заробітних плат вчителям – одразу на 25%.

Говорили під час засідання Кабміну і про медичну реформу. Зокрема, закликали депутатів якнайшвидше ухвалити необхідні для запровадження змін законопроекти. Також анонсували нову систему закупівлі ліків, яку запровадять в Україні уже з 1 січня. Ця структура, за словами виконувача обов'язків міністра охорони здоров'я Уляни Супрун, буде цілком прозорою і допоможе, зокрема, викорінити корупцію у галузі закупівлі ліків.

Крім того, глава МОЗ відзвітувала, що Україна вже почала економити мільярди гривень – на державних закупівлях та складанні електронних списків хворих, що зобов'язані забезпечуватися безкоштовними ліками. Складаючи такі списки у відомстві виявили приблизно 50 тис. "мертвих душ", на яких раніше препарати закуповувались і йшли невідомо куди.

Як раніше повідомляв 5.UA, Кабмін обмежив премії для держвиконавців Мін'юсту.

Дивіться також фотогалерею:

Пам'ятник жертвам популізму: під ВР прихильники медреформи провели моторошний флешмоб – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Відкриття виставки військової техніки "Міць нескорених" - відео
Наступний матеріал
Сотні рятувальників не можуть впоратися: в Грузії та Хорватії вирують потужні лісові пожежі
Loading...