Володимир Гройсман
Володимир Гройсман 5.ua

Чи бути Ryanair та пенсійній реформі: про що говорив Гройсман на засіданні уряду

Прем'єр-міністр закликав Раду в останній пленарний день ухвалити законопроекти про зміну до поточного бюджету і пенсійну реформу у першому читанні

Уряд розраховує на відновлення переговорів з компанією Ryanair. Про це повідомив прем'єр Володимир Гройсман на засіданні Кабінету міністрів у середу, 12 липня.

За його словами, Мінінфраструктури наразі проводить аудит попередніх перемовин і домовленостей з авіаперевізником. Після нього мають бути зроблені відповідні висновки. Також оцінити проведені переговори мають у НАБУ та Антимонопольному комітеті, лише після цього можна буде говорити про поновлення переговорного процесу щодо авіасполучення з Україною.

"Мінінфраструктури, аеропорт "Бориспіль", урядовий інвестиційний офіс займуться, по-перше, процесом відновлення переговорів, аудиту переговорів. Ми також звернулись до НАБУ та  Антимонопольного комітету, тому що дуже важливо, аби були вільні умови ведення господарської діяльності для всіх перевізників, лоукостів чи нелоукостів для того, щоб всі мали єдине конкурентне поле", – зазначив Гройсман.

"Українці мають літати дешево", – наголосив прем'єр-міністр України.

Довідка: 10 липня 2017 року Ryanair оголосив про скасування свого запланованого виходу на ринок України. Згодом чільник Мінінфраструктури заявив, що внесе до Кабміну подання про звільнення гендиректора аеропорту "Бориспіль" через ситуацію з Ryanair. 

Також на засіданні уряду Гройсман закликав Верховну Раду ухвалити законопроекти про зміну до поточного бюджету і пенсійну реформу.

"Всі ті видатки, які ми маємо на сьогодні в бюджеті, є надзвичайно важливими. І ми розраховуємо на те, що завтра (13 липня), фактично, останній пленарний день літа, ми зможемо консолідувати підтримку українського парламенту. Я ще раз наголошую: я розраховую на конструктивну позицію, де ми зможемо розглянути пенсійну реформу у першому читанні, і ухвалити зміни до бюджету на 2017 рік", – зазначив чільник уряду.

Зауважимо, що кожна реформа має більше 100 поправок, тому на ухвалення відповідних законопроектів надії у самих же чиновників небагато.

Попередній матеріал
"Ні арештів, ні підозрюваних": про що йдеться у спеціальному звіті про вбивство Шеремета
Наступний матеріал
На Запоріжжі пацієнтів заразили гепатитом С: хто винен та що робити хворим
Loading...