Петро Гончар
Петро Гончар соцмережі

Призначити міністром культури директора Музею Гончара, який штурмувало ДБР: на сайті президента зареєстрували петицію

  Читайте по-русски
  Петро Гончар, заслужений діяч мистецтв України, за багато років зарекомендував себе як фаховий менеджер культурної справи

  На сайті президента України зареєстрована петиція щодо призначення на посаду міністра культури директора Музею Івана Гончара, який 26 травня зазнав незаконного силового захоплення спецпризначеннями ДБР. Автор петиції – волонтер та громадський діяч Мирослав Гай. 

  Петицію опубліковано на сайті глави держави.

  "26 травня генеральний директор Національного центру народної культури "Музей Івана Гончара" Петро Гончар під час штурму музею спецназом ДБР продемонстрував якості сильного, сміливого та принципового керівника, готового відстоювати як законність, так і інтереси української культури. Реакція культурної спільноти на цю подію, висловлена Гончару підтримка засвідчили його високий авторитет серед діячів культури", – пояснює автор петиції. 

  "Президент Зеленський на конференції заявив, що у нього брак кадрів і він навіть немає кандидатури на міністра Культури. В чому питання? Призначте міністром культури Петра Гончара, директора музею, який штурмувало ДБР", – пояснює Мирослав Гай на своїй сторінці у мережі Facebook.  

  "Під час Вашої прес-конференція 20 травня Ви поскаржилися на кадровий голод в країні, окремо зазначивши проблему із пошуком низки міністрів. Зокрема, Ви сказали буквально наступне: «Я не можу знайти зараз гарного міністра культури. Ми разом із прем’єром шукаємо, ми звертались до нашої культурної спільноти, звертались до багатьох людей, казали: дайте. Саме життя дало Вам підказку. Беріть", – пише Мирослав Гай. 

  "Петро Гончар, заслужений діяч мистецтв України, за багато років зарекомендував себе як фаховий менеджер культурної справи, патріот і просто порядна, високоморальна людина. Вимагаємо призначення Петра Гончара міністром культури. Закликаємо Вас як фактичного лідера парламентської монобільшості сприяти реалізації цієї громадської ініціативи», – йдеться у тексті петиції. 

  Нагадаємо, 26 травня ДБР штурмувало Музей Гончара. Силовики пробули в закладі майже 3 години, потім залишили музей, прихопивши митні декларації на картини з колекції Порошенків.

   

  Попередній матеріал
  Смертельна ДТП за участі поліцейських у Харкові: ДБР розслідує обставини аварії
  Наступний матеріал
  Єлісєєв про "плівки Деркача": За такою логікою Зеленського теж треба притягнути за держзраду
  Loading...

  Зеленський відмовився задовольнити петицію щодо позбавлення Медведчука почесного звання

  Петиція за позбавлення Медведчука звання почесного юриста набрала 25 тисяч голосів: рішення за Зеленським

  Президента просять позбавити Медведчука звання "Заслужений юрист України" – петиція

  З'явилася петиція з вимогою перенести ОП на лінію розмежування

  Петиція з вимогою залишити Супрун на посаді набрала потрібну кількість голосів

  Петиція з вимогою скасувати бюджетне фінансування партій набрала необхідні 25 тис. голосів