Мирослав Гай
Мирослав Гай відкриті джерела

У Зеленського блокують петицію з вимогою відкликати заяву проти Федини і Звіробій – Мирослав Гай

  Читайте по-русски
  Він також опублікував текст петиції

  У Зеленського блокують реєстрацію на сайті президента петиції з вимогою відкликати заяву проти народного депутата з фракції "Європейська Солідарність" Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив громадський активіст, волонтер, автор петиції Мирослав Гай.

  "Друзі, хочу довести до Вас чергову ганебну ситуацію з Офісом президента. Я не хотів про це писати, але змушений. З минулої суботи я подав тричі одну і ту саму петицію на сайт президента. Вимога до президента України Зеленського відкликати його особисту заяву на Софію Федину та Марусю Звіробій у правоохоронні органи і припинити переслідування патріотів", – пише Мирослав Гай.

  Він також опублікував текст петиції.

  Президенту України
  Володимиру Зеленському

  Продовження кримінального провадження проти Софії Федини та Марусі Звіробій завдає шкоди міжнародному іміджу України і не з кращої сторони виставляє Вас як Президента і громадянина, який вважає себе потерпілим від критичних заяв народного депутата і волонтера.

  Замість боротьби з реальними злочинцями Державне бюро розслідувань виконує невластиві йому функції апарату репресій та переслідування опозиції.

  Закликаємо Вас відкликати Вашу заяву як потерпілого і публічно визнати помилковість кримінального переслідування Софії Федини та Марусі Звіробій. Українських жінок не треба боятися – їх треба любити!

  Як повідомив громадський активіст, термін розгляду технічною підтримкою петиції – 2 дні. Проте за тиждень ця петиція так і не була оприлюднена.

  "Я вважаю ганебним, що президент і його офіс так бояться теми переслідування двох українських сміливих дівчат і блокує петицію на сайті. Ця справа могла б кинути тінь на репутацію Зеленського, якби така репутація була", – зазначає Мирослав Гай.

  Також автор петиції додав, що вважає поведінку Офісу президента технічною провокацією. 

  "Тому не треба боятися. Дотримуйтесь Конституції та протоколів, дайте петиції можливість набрати свої 25000 голосів і дайте чоловічу відповідь народу – так вас хоча б можна буде поважати бодай за такий вчинок. Я вважаю таку поведінку офісу, незалежно від того чи це політична позиція, або технічна провокація, соромом для всього інституту президентства", – наголошує Мирослав Гай.

  Нагадуємо, у листопаді торік Генпрокуратура відкрила кримінальне провадження, у якому фігурує Софія Федина та ветеранка Маруся Звіробій. Ідеться про спільне відеозвернення, яке вони записали 26-го жовтня в одній із львівських кав'ярень. Реагували на скандальне спілкування глави держави з добровольцями в Золотому, зокрема, висловлювалися щодо ризиків життю президента та ставлення окремих груп людей до політики Зеленського.

   

  Попередній матеріал
  Шмигаль заявив, що медикам не виплатили надбавки через застарілі документи
  Наступний матеріал
  Іран помилково атакував власний корабель під час військових навчань
  Loading...

  Президента просять позбавити Медведчука звання "Заслужений юрист України" – петиція

  З'явилася петиція з вимогою перенести ОП на лінію розмежування

  Петиція з вимогою залишити Супрун на посаді набрала потрібну кількість голосів

  Петиція з вимогою скасувати бюджетне фінансування партій набрала необхідні 25 тис. голосів

  Громадськість вимагає звільнити Вовка і Трубу – петиція

  "Символ нездоланності війська": зареєстровано петицію з вимогою не скасовувати парад