Верховна Рада
Верховна Рада 5 канал

Протиепідемічні заходи та пільгове оподаткування для бізнесу: які ще питання на порядку денному ВР

Читайте по-русски
Також депутати мають намір звільнити від оподаткування медиків

У порядку денному Верховної Ради на сьогодні приблизно 20 законопроєктів. Серед них – продовження терміну дії так званого протикоронавірусного пакета. Його було раніше ухвалено до 1 травня. Тепер протиепідемічні заходи у країні та пільгове оподаткування для бізнесу планують продовжити до кінця дії карантину.

Також депутати мають намір звільнити від оподаткування медиків. У планах – і питання законопроєкту про банки – так званого "антиКоломойського". Народні обранці мають запустити спеціальну процедуру його розгляду. Це означає, що для ухвалення в цілому документа не будуть розглядати усі 16 тисяч правок. А лише окремі з них – за згодою фракцій. Для затвердження цієї процедури необхідно 226 голосів народних депутатів.

"Сьогодні ми сподіваємося, що це винесуть у зал, і ми зможемо це підтримати, таким чином розблокуємо голосування за закон про банки, який так потрібен зараз нашій країні", – зауважила голова фракції "Голос" Кіра Рудик.

"Ми не розуміємо, що таке розблокування, будемо розбиратися на засіданні фракції, але хочу сказати, що ми готові голосувати за законопроєкти, які не дають можливості колишнім власникам без погашення відповідних збитків отримати своє майно назад. Ми такий законопроєкт подали, але неконституційні закони ми не голосували ні зміни до регламенту, бо це неконституційно, ні ті зміни, які порушують 11 статей Конституції, і які власне роблять ситуацію, коли правовідносини, що стосуються банків, не будуть у підслідності судів", – сказав представник "Батьківщини" Іван Крулько.

Нагадаємо, 21 квітня фінансовий комітет Верховної Ради в режимі відеоконференції почав розглядати банківський законопроєкт у другому читанні.

Попередній матеріал
Маленька Голландія на Київщині: у новому дендропарку зацвіла рекордна кількість тюльпанів
Наступний матеріал
Позачергове засідання ВР: розгляд спецпроцедури щодо банківського закону
Loading...

Погоджувальна рада депутатських фракцій ВР

Рада збереться на позачергове засідання – вже відомий порядок денний

Чи зніме справа Гандзюк Венедіктову з крісла генпрокурора і чи відповість В'ятрович за українську історію – "ІнфоВечір"

У КВУ розповіли, як депутати відвідували засідання під час карантину

Фінансовий комітет рекомендує Раді ухвалити "антиколомойський" законопроєкт

"Чергове промивання мізків": Южаніна розповіла деталі засідання, на якому розглядали "поправочний спам"