Дмитро Разумков
Дмитро Разумков 5 канал

"Проходить достатньо швидко": Разумков підтвердив, що "антиКоломойський" закон розглянуть 13 травня

  Читайте по-русски
  Голова парламенту розповів, що залишилося зробити, аби документ зареєстрували у сесійній залі

  Верховна Рада розгляне "антиКоломойський" законопроєкт, який унеможливлює повернення банків колишнім власникам, на засіданні у середу, 13 травня. Цю інформацію підтвердив спікер ВР Дмитро Разумков.

  "Законопроєкт проходить достатньо швидко, наскільки це можливо згідно з Регламентом і з урахуванням умов, в яких працює парламент: маємо карантин і працюємо у режимі позачергових засідань. Але це не головна проблема. Головна проблема – 16 тисяч поправок, про які ви добре знаєте. Лише протягом останніх двох тижнів з'явилася можливість застосовувати так звану особливу процедуру, виникла потреба прийняти ще один закон, коли Верховна Рада зустрілася із – дозволю собі непарламентський вислів – "спамом", тисячами поправок, спрямованих не на те, щоб покращити закон, а щоб затягнути…", – пояснив Разумков в інтерв'ю "Укрінформу".

  За його словами, "Комітет опрацює, додасть ті правки, які були враховані, й лише після цього вони будуть внесені до сесійної зали".

  Голова ВР висловив переконання, що депутати можуть проголосувати за закон вже наступного тижня.

  Верховна Рада вирішила застосувати особливу процедуру розгляду в другому читанні проєкту так званого "антиКоломойського" закону.

  Нагадаємо, понад 16 тис. правок депутати внесли до закону про банки, який не дозволить повернути "ПриватБанк" до рук його колишнього власника Ігоря Коломойського. Ухвалення цього закону – одна з вимог МВФ для надання Україні доларового траншу. Законопроєкт депутати поки ухвалили лише у першому читанні.

  Документом пропонується вдосконалити регулювання діяльності банків, зокрема шляхом надання Національному банку необхідних інструментів впливу в цій сфері.

  Найбільше поправок – 6 тис. – до закону вніс виключений із фракції "Слуги народу" Антон Поляков. Ще майже по 2 тис. внесли депутати від монобільшості, яких пов'язують з Ігорем Коломойським.

  Попередній матеріал
  Реформа СБУ від Зеленського призведе до зловживань – місія ЄС
  Наступний матеріал
  Ляшко повідомив, що план і критерії виходу з карантину переглянуть
  Loading...

  Геращенко: Більшості депутатів у ВР – "какая разница"

  Тестування на COVID-19 по всій Україні і страхування медиків: хто за що голосував – включення з Ради

  У ВР розглядають закон про страхування медиків від COVID-19 – що депутати заявляли перед засіданням

  Позачергове засідання ВР: закони про страхування лікарів і масове тестування на COVID-19

  Фріз закликала приєднатися до челенджу підтримки законопроєкту про страхування медиків

  Місцеві вибори в жовтні таки відбудуться: поки в Раді готують законодавчі зміни – включення