Тест на коронавірус
Тест на коронавірус 5 канал / Час. Підсумки тижня

Рада ухвалила закон щодо масового тестування на COVID-19 в Україні

Читайте по-русски
Документ підтримали 336 нардепів

Верховна Рада підтримала законопроєкт № 3380 щодо проведення в Україні безкоштовного обов'язкового тестування на коронавірусну інфекцію. Документ в цілому підтримали 336 нардепів.

Закон "Про внесення змін до деяких законів України з метою підвищення спроможності системи охорони здоров'я України протидіяти поширенню коронавірусної хвороби COVID-19" має на меті забезпечити проведення МОЗ масового тестування на COVID-19.

Серед іншого, документ дозволяє залучати інтернів та лікарів-спеціалістів на волонтерських засадах до протидії епідемії коронавірусу. Також підвищується фінансова допомога медикам, які йдуть на самоізоляцію через контактування із хворими, із 50 до 100% середньої зарплати.

Також законопроєктом передбачають певні доручення Кабінету Міністрів щодо оновлення алгоритмів тестування, визначення закладів охорони здоров'я та спецгоспіталів для прийому хворих на коронавірусну хворобу, а також забезпечення розробки інструкцій для навчання медиків та опублікування відкритої інформації щодо протидії епідемії COVID-19.

Нагадаємо, за останню добу в країні знову підтвердили понад 500 випадків коронавірусу, загальна кількість лабораторно підтверджених випадків COVID-19 сягнула 13 691.

Попередній матеріал
Клінічні випробування українських ліків проти коронавірусу відбуватимуться лише за згодою пацієнта – МОЗ
Наступний матеріал
Мін'юст вирішив стягнути з "ПриватБанку" $250 млн на користь сім'ї Суркісів – реакція установи
Loading...