Євген Магда
Євген Магда 5 канал

"Проголосують в єдиному пориві": Магда про законопроект Держдуми РФ щодо невизнання виборів в Україні

Читайте по-русски
У перші дні квітня російський лідер Володимир Путін, звісно, заявить про те, що в Росії не визнають вибори в Україні

В ефірі виборчого телемарафону на "5 каналі" директор Інституту світової політики Євген Магда прокоментував законопроект про невизнання виборів в Україні, зареєстрований одіозними депутатами Держдуми РФ.

"Я думаю, що вони 2 квітня проголосують в єдиному пориві, тут навіть питань нема. Але жодної юридичної сили це немає", – наголошує політичний експерт. 

Він також додає: "Не варто забувати, що Україна ще на початку 2018 року визнала РФ країною-агресором. І в цьому сенсі дивитися на будь-які заяви, рухи, декларації з боку Росії у період напередодні виборів (немає сенсу – ред.). Уже висловилися і Лавров, і Медведєв про те, що мовляв вибори викликають занепокоєння, "брудна кампанія". Але те, що скаже Путін у перші дні квітня – що в Росії не визнають ці вибори. Річ не в тому.

Річ у тім, що демократичні вибори відділяють Україну від "руського міра" сильніше за заяву будь-кого з політиків, незалежно від того, балотується він чи ні".

Більше подробиць – дізнайтеся у відео: 

Як інформував 5.UA, за декілька днів до виборів в Україні Держдума зареєструвала проект про їхнє невизнання. Згодом на цю подію відреагував Президент України Петро Порошенко. 

Попередній матеріал
Голосування на виборах кандидатки у Президенти Юлії Тимошенко – відео
Наступний матеріал
Акробати та кран: у Києві стартував щорічний фестиваль "Французька весна"
Loading...