5 канал,трансляція
5 канал,трансляція 5 канал

Виборчий телемарафон на "5 каналі"

  31 березня, у день виборів Президента України, "5 канал" запускає цілодобовий телемарафон та змінює програмну сітку. Вестимуть виборчий телемарафон Роман Чайка, Лариса Губіна та Ольга Калиновська

  З 8-ї ранку і протягом усього марафону ефір "5 каналу" буде наповнений тематичними та аналітичними сюжетами, оперативними повідомленнями у щогодинних випусках новин та включеннями з дільниць голосування.

  Завдяки журналістам 5-го, які чергуватимуть на виборчих дільницях у різних куточках країни та у ЦВК, глядачі матимуть змогу у прямому ефірі спостерігати за перебігом виборів на Заході, Сході, Центрі, Півночі та Півдні України та дізнаються, наскільки прозоро та демократично проходить голосування. Ми також покажемо, за яких умов голосують мешканці прифронтових територій, наближених до зони проведення ООС та як голосують бійці Збройних Сил України.

  З 15:00 у денних та вечірніх розмовних студіях ведучі разом з гостями – представниками штабів кандидатів, громадськими активістами та політологами – проаналізують перебіг подій на виборах, програми кандидатів, а також спробують спрогнозувати результати голосування. Представники Центрвиборчкому надаватимуть оперативну інформацію про явку в день виборів та про ситуацію на дільницях.

  О 19:45 в ефірі "5 каналу" трансляція наживо прес-конференції "Національний екзит-пол 2019", що відбудеться в Укрінформі, де будуть оприлюднені результати опитувань від найавторитетніших соціологічних компаній України.

  Телемарафон, присвячений виборам Президента України, розпочнеться на "5 каналі" 31 березня о 08:00 і триватиме до 24:00.

  Прес-служба "5 каналу", контактний телефон: 351-77-20.

  Попередній матеріал
  Amnesty International заявила про каральний характер дій Росії проти кримських татар
  Наступний матеріал
  Не нервувати і голосувати: Уляна Супрун порадила, як пережити вибори
  Loading...

  У Порошенка проведуть паралельний підрахунок голосів – подробиці

  Брифінг представників виборчого штабу Порошенка – відео

  Стало відомо, скільки грошей кандидати витратили на рекламу до виборів – "Чесно"

  Синоптики розповіли, якою буде погода в Україні у день виборів

  "Голосуйте! Ми прикриємо": українські захисники закликали приходити на президентські вибори

  "ОПОРА": підсумки незалежного спостереження напередодні виборів Президента України – відео