Максим Герасько
Максим Герасько 5 канал

"Прямую до РФ": через адвоката Януковича судове засідання знову перенесли

Захисник Януковича Максим Герасько надав суду копії квитків до Москви і сказав, що їде зустрітися із втікачем особисто

Судове засідання у справі про державну зраду президента-утікача Віктора Януковича знову перенесли – тепер на 11 жовтня. Відповідне рішення ухвалив суд у четвер, 5 жовтня, передає "5 канал".

Як стало відомо, під час засідання захисник Януковича Максим Герасько надав суду копії квитків до Москви. Він запевнив, що їде на конфіденційну зустріч зі своїм підзахисним до російського Ростова-на-Дону. Там планує погодити з ним правову позицію.

Відтак, сторона захисту попросила відтермінувати засідання. Прокурори не заперечували та визнали таку причину поважною. Проте, від коментарів перед журналістами утрималися.

На попередньому засіданні в цій справі, яке відбулося 28 вересня, суд вивчав відеодокази, зняті під час окупації Криму у лютому-березні 2014 року, де зафіксоване пересування російської військової техніки територією Криму. За підсумками, адвокат Януковича заявив, що суд не надав йому можливості ознайомитися з доказовими матеріалами, та наголосив, що не розуміє походження цих відеозаписів. Сторона обвинувачення тоді від коментарів також утрималася.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Гройсман на Київському міжнародному економічному форумі: "Україна має перестати бути лісопилкою" – відео
Наступний матеріал
Альтернативні проекти реінтеграції ОРДЛО та сварки: деталі засідання комітету ВР з нацбезпеки
Loading...