Економіка
Економіка focus.ua

Гройсман на Київському міжнародному економічному форумі: "Україна має перестати бути лісопилкою" – відео

  На форумі, крім закордонних спікерів, виступлять і українські урядовці

  У столиці стартував Київський міжнародний економічний форум. Про це на сторінці у Facebook написав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

  Виступив на форумі і сам прем'єр. "Україна має перестати бути лісопилкою, країною сировинного типу економіки. І для нашого уряду надзвичайно важливо створити умови, при якому бізнес зможе бути більш успішним, розвиненим. І ми маємо створювати додану вартість саме в Україні. Це непростий шлях", – сказав Гройсман.

  Довідка. Київський міжнародний економічний форум – це платформа, на якій фахівці зі світовим ім'ям ділитимуться власним досвідом ведення бізнесу та обговорюватимуть перспективи партнерства з нашими підприємцями. Цьогоріч серед топ-тем форуму – розробка економічної стратегії та збільшення інвестиційної привабливості України. Цьогоріч на форум запросили понад 100 іменитих спікерів. Будуть виступати відомі економісти, наприклад Ерік Райнерд – норвезький економіст, який займається економікою розвитку і економічної історією, буде Раджендра Пачаурі – Нобелівський лауреат премії миру. Будуть інвестори з Європейського банку реконструкції і розвитку, президент Арабського інвестиційного форуму і буде дуже багато бізнесменів. Серед спікерів – і українські урядовці.

  Попередній матеріал
  Селекторна нарада Гройсмана з питань запровадження пенсійної реформи – трансляція завершена
  Наступний матеріал
  "Прямую до РФ": через адвоката Януковича судове засідання знову перенесли
  Loading...