Володимир Гройсман
Володимир Гройсман Урядовий портал

Гройсман в Кабміні: "розумні роблять висновки" та 100 млн грн на ліквідацію пожежі під Вінницею

Після локалізації вогню одразу перейдуть до розмінування. Як зазначив чільник Кабміну, цим займатиметься спеціальний Штаб відновлення

100 млн грн на ліквідацію наслідків вибухів у Калинівці пообіцяв виділити із резервного фонду прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Сказав він про це на засіданні уряду. Була там і наш кореспондент Анна Мірошниченко.

Після ночі на Вінниччині Володимир Гройсман повернувся до Києва. Засідання уряд проводив за головування прем'єр-міністра. Чиновники запевняють, що надзвичайно ситуація у Калинівці буде локалізована – на це кинули всі сили. Після локалізації вогню одразу перейдуть до розмінування. Як зазначив чільник Кабміну, цим займатиметься спеціальний Штаб відновлення. Про причини нічого не повідомили, але уточнили, що це не випадковість.

"Це арсенал українського війська, він знищений – я думаю, не випадково. Але треба переконатися в тому, що усі, хто треба, будуть притягнуті до відповідальності. Я вважаю це абсолютно принциповим питанням. Я пам'ятаю Маріуполь, я пам'ятаю Балаклею, сьогодні вже Вінниця. Розумні роблять висновки, дурні повторюють помилки. Я думаю, що сьогодні відбудеться засідання військового кабінету під головуванням Президента країни, де буде проаналізована ситуація та зроблені відповідні висновки", – заявив Гройсман.

Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова або міністра оборони Степана Полторака на засіданні не було – лише їх заступники. Урядовці виділяють з резервного фонду на локалізацію ситуації на Вінниччині 100 млн грн і ще додатково, ймовірно, майже 24 млн грн виділять спеціально для ДСНС і МВС.

В місті Калинівка, що на Вінниччині, на складах озброєння та боєприпасів Міністерства оборони України виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. Внаслідок розриву боєприпасів щонайменше двоє цивільних постраждали – були травмовані дві жінки. За останньою інформацією від ДСНС, з Калинівського району евакуйовані 28 300 чоловік.

Дивіться також фотогалерею на тему:

Пожежа на найбільшому складі боєприпасів ЗСУ під Вінницею: фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В окупованому Криму Умерова засудили до двох років колонії-поселення
Наступний матеріал
Брифінг речника Міноборони з питань АТО - відео
Loading...

Шкіряк: вибухи в Калинівці наказав організувати Путін

Вибухи на складі боєприпасів під Вінницею: до ліквідації задіяли два пожежні танки – фото

"Балаклія-2" або вибухи на 48-му арсеналі Міноборони під Вінницею – хроніка подій

Склади в Калинівці міг підпалити безпілотник – Бірюков

Через диверсію на складах у Калинівці Порошенко скликає військовий кабінет

Військова прокуратура розслідує вибухи на артскладах під Калинівкою як диверсію – СБУ