Урядовий портал

Гройсман розповів, як утримати макроекономічну стабільність України

  Наразі економічний стан України не є задовільним

  Україна потребує зовнішніх фінансових вливань для утримання макроекономічної стабільності. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на ІІ Українському форумі бізнесу, передає "Укрінформ"

  "Ми потребуємо сьогодні підтримки зовнішніх вливань для того, щоб утримати макроекономічну стабільність", – зазначив прем'єр.

  Як зазначається, Гройсман зауважив, що наразі економічний стан України не є задовільним, однак влада проводить реформи, які поступово даватимуть позитивні результати.

  Крім того, Гройсман заявив, що Кабінет міністрів спільно з представниками бізнесу проведе засідання, на якому будуть обговорені шляхи полегшення доступу промисловості до кредитних ресурсів.

  "Доступ до ресурсів – це питання нашої конкурентності. Коли ми бачимо країни, з якими ми потенційно конкуруємо у різних сферах, ми розуміємо, що і терміни, і ціна ресурсів у них є нижчою, що однозначно послаблює нашу позицію у конкурентному середовищі", – зазначив голова уряду.

  Нагадаємо, 2016 року за даними Держстатистики, економіка України зросла. Зокрема, вперше за останні 4 роки було зафіксовано зростання ВВП України на 2,3%. А в березні цього року Нацбанк передав до МВФ уточнені макроекономічні показники.

  Попередній матеріал
  Стало відомо, коли Президент внесе до ВР подання на посаду голови Нацбанку
  Наступний матеріал
  На Київщині вбивці рибалки потрапили в ДТП на вкраденому автомобілі
  Loading...

  Нацбанк передав до МВФ уточнені макроекономічні показники – Рева

  Держстат: У 2016 році економіка України зросла – вперше за останні 4 роки

  У Мінекономрозвитку зробили прогноз щодо курсу гривні на 2017 рік