uk.wikipedia.org

Стало відомо, коли Президент внесе до ВР подання на посаду голови Нацбанку

  Це станеться згідно передбаченої законом процедури

  Президент України Петро Порошенко внесе до Верховної Ради подання на посаду голови Національного банку України після того, як буде узгоджена нова кандидатура на цю посаду. Про  це повідомили в Адміністрації Президента України, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Питання стабільності фінансової системи, курсової політики національної валюти, співпраці з міжнародними фінансовими організаціями є дуже важливими для країни. Президент внесе відповідне подання до парламенту, коли буде узгоджена нова кандидатура на посаду глави НБУ", – зазначили у прес-службі АПУ.

  Нагадаємо, сьогодні 10 квітня Валерія Гонтарева оголосила, що йде у добровільну відставку, зазначивши, що вперше відставка голови НБУ не буде політичним рішенням.

  Раніше Гонтарева заявила, що повністю виконала своє завдання, а про нові посади поки не думає, адже хоче відпочити. Говорячи про свого наступника, Гонтарева висловила впевненість, що це буде "дійсно гідний номінант... – професіонал, банкір, технократ, не політик" та зізналася, що вже запропонувала Президентові кілька кандидатур, але на назвала, кого саме.

  Попередній матеріал
  На Черкащині невідомий гатив із гранатомета по нічному клубу
  Наступний матеріал
  Гройсман розповів, як утримати макроекономічну стабільність України
  Loading...

  Голова НБУ Гонтарева подала Порошенку заяву про відставку – інформоване джерело

  У НБУ прояснили ситуацію з відставкою Гонтаревої

  Гонтарева назвала імена олігархів та бізнесменів, банки яких стали найбільшими боржниками