5 канал

8 годин слухань: чому адвокат Януковича наприкінці заявив, що він "вільний слухач"

У суді сьогодні вивчали відео з російськими військовими у Криму у березні 2014 року та психологічний стан президента Януковича, коли він саме направляв Путіну лист із проханням ввести ці саме армійські підрозділи

Судове засідання у справі державної зради президента-утікача Віктора Януковича перенесли на 5 жовтня. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу". 

Як стало відомо, сьогоднішнє засідання розпочалося о 10:00 і тривало майже до 18:00. На ньому, зокрема, оголосили про результати психологічної експертизи стану Віктора Януковича, коли той давав інтерв'ю російським ЗМІ – вже перебуваючи на території Росії. Саме тоді, нагадаємо, Янукович підтвердив, що дійсно писав листа російському президенту Володимиру Путіну та Держдумі РФ з проханням введення військ в Україну.

Як засвідчила експертиза, Янукович давав покази, будучи при пам'яті, здоровому глузді і робив це свідомо. Зауважимо, що саме лист-звернення з проханням ввести війська РФ в Україну лягли в основу кримінального провадження щодо держради Януковича.

Також у суді розглядали відеозаписи цих інтерв'ю. Це відбувалося у першій половині дня.

А от у другій половині дня суд досліджував відеоматеріали вітчизняних, російських та кримських ЗМІ та ролики, відзняті волонтерами та крицями у березні 2014. Це докази про наявність російських військових, танків та армії на території українського Криму. На думку обвинувачення, це є продовженням і наслідком листа Януковича до Путіна.

Натомість адвокат Януковича протягом засідання неодноразово просив суд оголосити перерву у засіданні, бо не знайомий з доказами у справі. Йдеться про 36 та 39-й томи справи. Захисник президента-втікача повідомив: встиг вивчити на сьогодні 32 томи у справі.

Наприкінці дня адвокат Януковича і взагалі заявив, що був "вільним слухачем" і не міг брати належної участі у засіданні. Більше про це – у включенні: 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ЗМІ показали, де живе Янукович – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Тиша чи поодинокі вибухи: яка ситуація в Калинівці станом на тепер
Наступний матеріал
РФ та Угорщину не цікавить сутність освітнього закону, їх цікавить роздування скандалу - експерт
Loading...