Калинівка
Калинівка 5 канал

Тиша чи поодинокі вибухи: яка ситуація в Калинівці станом на тепер

Місцева влада звітує: вдалося запобігти мародерству, а випадки крадіжок - поодинокі

Поодинокі вибухи і досі лунають на артскладах у Калинівці, та люди повертаються до рідних обійсть. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу" з місця подій. 

За його словами, рух для автівок у регіоні вже відновлено й сапери мали завершити в Калинівці огляд приватних подвір'їв.

А от представники місцевої влади розповідають, що у регіоні зафіксовані лише поодинокі випадки крадіжок, тож мародерству вдалося запобігти. Протягом четверга, 28 вересня, до Калинівки повернулися досить багато людей. Близько 10:00 відкрили блокпости на трасах і почали пропускати місцевих мешканців на автівках.

А близько 15:00 почали централізовано підвозити людей, яких евакуювали напередодні. Організацію взяла на себе місцева влада. Здебільшого виїжджали з регіону жінки та діти – їх прихистили у Козятині, у будівлі лікарні. Їм дали ліки, одяг та їжу.

Крім того, до 15:00 мали завершити роботу піротехніки ДСНС – вони перевіряли подвір'я, будинки людей на наявність там вибухонебезпечних предметів, а після 15:00 - почали перевіряти прилеглі до Калинівки ліси та поля.

Більше про поточну ситуацію – дивіться у відео:

 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Пожежа на найбільшому складі боєприпасів ЗСУ під Вінницею: фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Зрадив присязі і вступив до ЗС РФ: яке рішення ухвалив суд
Наступний матеріал
8 годин слухань: чому адвокат Януковича наприкінці заявив, що він "вільний слухач"
Loading...