sud.ua

Президент вніс до ВР законопроект змін до Конституції щодо євроатлантичної інтеграції України

Андрій Парубій повідомив, що загалом до депутатського розгляду готовий 21 євроінтеграційний законопроект – з-поміж понад 50 необхідних

Президент вніс до Верховної Ради законопроект, який має внести правки до Конституції та закріпити в головному законі прагнення до європейської та євроатлантичної інтеграції України. Про це на Погоджувальній раді парламенту заявила Представник Президента Ірина Луценко.

Вона зазначила, що зміни стосуватимуться статей, за якими передбачена відповідальність Верховної Ради, Президента та Кабінету Міністрів щодо вступу до ЄС та НАТО.

"Сьогодні Президент України зареєстрував зміни до Конституції України щодо закріплення в ній європейського, євроатлантичного напряму розвитку України. Внесені будуть зміни до статей 85, 102, 116, згідно з якими передбачена відповідальність Верховної Ради, Президента і Кабінету Міністрів України щодо закріплення європейського і євроатлантичного напрямків", – заявила Луценко.

Водночас, спікер парламенту Андрій Парубій повідомив, що загалом до розгляду депутатами готовий 21 євроінтеграційний законопроект – з-поміж понад 50 необхідних.

"Парламентська робоча група, урядова робоча група і наш кабінет активно працювали протягом літа. Фактично, цей план вже є узгодженим. Він буде презентований і запропонований… Я вважаю, що ми кожного пленарного тижня по кілька законопроектів євроінтеграційних повинні розглядати", – наголосив Парубій.

Саміт НАТО за участі України: хто з ким мав зустрічі та хто кому тис руку – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Господь з нами, бо Україні зможуть надати автокефалію без згоди Москви – Порошенко
Наступний матеріал
Випробування унікального гіроскутера для осіб, які пересуваються на візку
Loading...

В умовах передвиборчої кампанії: Парубій розповів, як працюватиме Верховна Рада

Засідання Погоджувальної Ради ВРУ – відео

Тато у декреті: що буде у новому Законі про рівні права у догляді за дитиною

Пауер: Розміщення Порошенка біля генсека НАТО – це послання від Маккейна

Санкції проти Росії продовжили ще чотири країни – подробиці

"Це питання першого": Кулеба розповів, які дві країни ЄС публічно "за" пом'якшення санкцій щодо РФ