Україна ЄС НАТО
Україна ЄС НАТО aif.ua

Вступ до НАТО і ЄС: Президент заявив, що найближчим часом подасть зміни до Конституції – подробиці

Євроатлантична та європейська інтеграція чітко відповідають національним інтересам України, наголосив Порошенко
Президент України Петро Порошенко анонсував, що найближчим часом подасть зміни до Конституції щодо закріплення цілей України на вступ у ЄС і НАТО. Про це Глава держави заявив під час виступу з нагоди Дня Конституції біля пам'ятника Пилипу Орлику в Києві. Про таке повідомив кореспондент "5 каналу" Сергій Барбу.

"Найближчим часом мною буде передано проект змін до Конституції,  - поправку, яка закріпить дві наші стратегічні цілі, тісно пов'язані одна з одною - це вступ України до Євросоюзу і вступ України до НАТО... Можливість зібрати 300 голосів за таке важливе рішення у нинішньому складі Верховної Ради, я в цьому твердо переконаний, є, є і потреба негайно починати роботу в цьому напрямку", - наголосив Президент.

Він додав, що євроатлантична та європейська інтеграція чітко відповідають національним інтересам України і її підтримує більшість українців: "Орієнтація на Євросоюз та Північноатлантичний альянс підтримуються абсолютною більшістю громадян, про що переконливо свідчить динаміка української думки".

Порошенко також додав, що серед політиків дедалі більше стає охочих поставити під сумнів наш чітко вивірений європейський курс. "Окремі безвідповідальні політикани малюють необхідність повернення на схід. Щоб ніхто не думав "петляти", впевнений, що це (курс України на вступ у ЄС і НАТО - Ред.) має бути прямим текстом зафіксовано в Конституції", - підкреслив Президент.

Нагадаємо, День Конституції України щороку відзначається 28 червня на честь ухвалення Основного закону того ж дня 1996 року. 

Попередній матеріал
Дебати в ПАРЄ щодо загрози життю та здоров’ю українських в’язнів у РФ та в окупованому Криму – відео
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": "жива легенда" року, фронтмен гурту "Вій" Дмитро Добрий-Вечір в ефірі "5 каналу"
Loading...