Андрій Парубій
Андрій Парубій 5 канал

Парубій: Пріоритетами на новій сесії ВР є підготовка до вступу в ЄС та НАТО

Пріоритетними в Раді стануть законопроекти, що необхідні для виконання зобов’язань відповідно до Угоди про асоціацію Україна-ЄС

Пріоритетами для нової сесії парламенту, що розпочнеться 6 лютого, стануть питання питання щодо підготовки до вступу до Європейського Союзу та НАТО. Про це заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій на спільному брифінгу з прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом, передає УНІАН.

Як відзначив спікер ВР, "для нас залишаються пріоритетами інтеграція і підготовка до вступу в НАТО і вступ до ЄС".

"І в напрямку вступу до НАТО одним із ключових законів, який я хотів би визначити, – це закон про національну безпеку України. Закон, який реформує і стан безпеки України, але також вкрай необхідний для інтеграції в НАТО, оскільки приводить систему безпеки України до стандартів ЄС і до стандартів НАТО", – повідомив Парубій.

За його словами, на початку кожної сесії парламенту на розгляд будуть виносити в якості пріоритетних законопроекти, що необхідні для виконання зобов’язань України відповідно до Угоди про асоціацію. Так, вже цього тижня у Верховній Раді розглядатимуть законопроекти про товариства з обмеженою відповідальністю, а також про ринки капіталу і регульовані ринки. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Як у Раді раділи новині про безвізовий режим з ЄС – фотогалерея

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Розбомбили лікарню": Росія посилила повітряні атаки в Сирії після збиття літака
Наступний матеріал
США розпочали виведення військ з Іраку – Associated Press