Порошенко на кордоні з Білоруссю
Порошенко на кордоні з Білоруссю фото АПУ

Президент: Українсько-білоруський кордон – це кордон дружби

Треба не допустити того, щоб Росія використала Білорусь, аби зайти нам у фланг

Українсько-білоруський кордон – це кордон дружби, тож ми у жодному разі не маємо допустити, щоб РФ його використала. Про таке заявив Президент України Петро Порошенко у Гомелі, передає АПУ.

"Це є кордон дружби, і ні в якому разі не маємо допустити, щоб для України з території Білорусі була будь-яка загроза. Ми не чекаємо, знаємо, що цього не буде і звичайно ми не хочемо, щоб Росія використала Білорусь для того, щоб зайти нам у фланг", – відзначив Порошенко.

Він також додав, що радий зустрічі з українцями Білорусі та подякував їм "за ту роботу, яку вони роблять для консолідації".

"Спасибі перш за все за те, що ви підтримуєте Україну. Нам зараз конче потрібна ця підтримка. Спасибі, що вашими молитвами і вашими зусиллями ми тримаємо добрі стосунки з Білоруссю. Для нас це також важливо", – наголосив Глава держави.

Він пригадав, що свого часу вирішив запровадити мирні перемовини саме у Мінську.

"Щоб ті надії, які пов'язує Україна з миром, з припиненням агресії Росії проти незаконної анексії Криму, для того, щоб припинити вторгнення на сході нашої держави, ми прийняли свого часу рішення для того, щоб робити переговори саме у Мінську. І для того, щоб відчути ту підтримку, яку нам демонструє сьогодні світ, у Білорусі для того, щоб трохи відкрити ворота Європи по відношенню до Білорусі", – пояснив Президент.

Нагадаємо, торік білоруський президент Олександр Лукашенко запевнив: Білорусь ніколи не стане "територією війни" для України .

Дивіться також фотогалерею за темою: 

День Незалежності по-білоруськи: як Мінськом танки та трактори рушили – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Києві на рейках знайшли тіло чоловіка
Наступний матеріал
"Непорозуміння": Хуг пояснив свій коментар для Foreign Policy