5 канал

Зеркаль: Білорусь на словах веде себе як партнер, а діє зовсім по-іншому

В ефірі програми "Час. Підсумки дня" Олена Зеркаль розповіла про нинішній стан відносин Україна-Білорусь та загрози, що існують

Білорусь на словах веде себе як партнер, а насправді діє зовсім по-іншому. Таку думку висловила заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль в ефірі програми "Час. Підсумки дня" на "5 каналі".

"Насправді по Білорусі, мені здається, набагато більше питань, ніж відповідей, зараз. Зокрема, наприклад той же вступ Білорусі до Світової організації торгівлі. Чи будемо ми підтримувати Білорусь у цьому вступі, зважаючи, наприклад, на те, що Білорусь – це остання країна Євроазійського економічного союзу, яка вступає до СОТ? І що буде, які будуть наслідки цього вступу? Чи ми все ж таки будемо дивитися на свої інтереси, і нав'язувати вже Білорусі, через Білорусь ЄврАзЕСу свої інтереси, включаючи транзит, включаючи всі заборони, включаючи всі ліцензії і всю решту питань, а також, звичайно, вирішуючи питання і в'їзду громадян України і безпеки громадян України в Білорусі", – зазначила Зеркаль.

Вона наголосила: "На мій погляд, це комплексне питання, і ми маємо підходити до цього комплексно, бо Білорусь на словах поводиться як партнер, а насправді вони поводяться зовсім по-іншому".

Дивіться повну версію інтерв'ю тут:

 

Як інформував 5.UA, 24 серпня у Білорусі зник громадянин України. Це Павло Гриб – син члена громадської Ради Держприкордонслужби Ігоря Гриба. Українське посольство вже спрямувало до МЗС Білорусі ноту, аби з’ясувати місцезнаходження 19-річного українця. Тамтешні правоохоронці відбиваються і кажуть, що хлопця не затримували, а про його місцезнаходження нічого не відомо.

Попередній матеріал
"Захід-2017": Київ та Варшава розробили спільний план дій для "неочікуваних ситуацій"
Наступний матеріал
Зеркаль про зниклого Гриба: Російські дипломати ігнорують звернення МЗС
Loading...