Білорусь
Білорусь www.shutterstock.com

РФ заборонила перетин білорусько-російського кордону громадянам третіх країн – Посольство

Перетин цього кордону автівками чи залізницею може бути небезпечним

У Міністерстві закордонних справ України рекомендують перетинати російсько-білоруський кордон лише авіатранспортом. Це пов'язано із рішенням Росії заборонити перетин російсько-білоруського кордону громадянам третіх країн, наголошується у коментарі Посольства України у Білорусі. 

Як стало відомо, Росія, посилаючись на відсутність пунктів пропуску через російсько-білоруський державний кордон, заборонила його перетин громадянам третіх країн, крім громадян РФ та Білорусі, зокрема і члена дипломатичного і адміністративно-технічного персоналу дипломатичних представництв, консульських установ і представництв міжнародних організацій.

Також у МЗС РФ заявили про проведення прикордонного контролю літаків, що прибувають у РФ з території Білорусі, а також тих, що рухаються у зворотньому напрямі.

"У цьому зв’язку усім громадянам третіх країн, включаючи членів дипломатичного і адміністративно-технічного персоналу дипломатичних представництв, консульських установ і представництв міжнародних організацій рекомендується для поїздок за вказаним маршрутом використовувати авіаційний транспорт", - зазначається у повідомленні.

Також вказується наступне: з огляду на те, що між Білоруссю та Росією відсутні чинні угоди про пункти пропуску, а рішення про встановлення пунктів пропуску на білорусько-російській ділянці державного кордону не приймались, контроль на цій ділянці державного кордону білоруські прикордонники не здійснюють.

Відтак, Посольство України у Білорусі рекомендує українцям утриматись від поїздок, пов’язаних з перетинанням білорусько-російського державного кордону залізничним та автотранспортом, крім перетинання авіаційним транспортом. Водночас, там нагадали, що поїздки в Росію для громадян України можуть бути небезпечними.

Нагадаємо, 24 серпня цього року українець Павло Гриб поїхав до білоруського Гомеля, щоб зустрітися з дівчиною із російського Сочі, з якою до цього спілкувався лише у соціальних мережах. Після цього зв'язок з українцем увірвався. Згодом з'ясувалося, що хлопець перебуває у слідчому ізоляторі Краснодара, що у Росії. ФСБ РФ інкримінує 19-річному Павлу Грибу теракт.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Київщині виявили контрабандні iPhone 8 та iPhone 8+
Наступний матеріал
Нові авіаудари РФ у Сирії: загинуло 37 цивільних, серед них 12 дітей
Loading...