Павло Клімкін
Павло Клімкін 5 канал

Клімкін про закиди Білорусі: "Спершу грибна істерія, потім – шпіонська"

Заяви білоруської сторони спрямовані на те, щоб дискредитувати Україну

Розвідувальна робота України в Білорусі – це тотальна дурниця. Про це під час спілкування з журналістами заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін.

На його думку, заяви білоруської сторони спрямовані на те, щоб дискредитувати Україну.

"Спочатку грибна істерія, потім – ягідна, потім – шпіонська, потім – якась економічна. Значить, комусь вигідно побудувати логіку про Україну, яка працює в Білорусі, що є тотальною, тотальною нісенітницею!" – наголосив вітчизняного очільник МЗС.

Нагадаємо, 21 листопада білоруські прикордонники затримали трьох громадян України за незаконний, за їхніми словами, перетин кордону. За даними Державного прикордонного комітету Білорусі, українці "незаконно вирушили до Білорусі по ягоди".

Дещо раніше – 25 жовтня – на території Білорусі зник журналіст "UA: Українське Радіо" Павло Шаройко. Востаннє на зв'язок із редакцією він виходив 23 жовтня – за два дні до арешту. І лише 20 листопада в КДБ Білорусі заявили, що Шаройко є співробітником кадрового апарату розвідки і нібито журналіст у цьому зізнався. Більш того, в Мінську йому закидають створення агентурної мережі серед громадян Білорусі. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Стоп терор": Як довго триватиме конфлікт між терористами в окупованому Луганську
Наступний матеріал
Луценко: Окремі положення КПК дають можливість уникнути покарання
Loading...