ipress.ua

Білоруські прикордонники затримали трьох українців

  Білоруські прикордонники повідомляють про затримання трьох українців у районі населеного пункту села Деревна (Столинський район)

  Білоруські прикордонники затримали трьох громадян України за незаконний, за їхніми словами, перетин кордону. Про це повідомляє Державний прикордонний комітет Білорусі. Згідно з повідомленням, українців затримали 20 листопада в Столінському районі, неподалік від населеного пункту.

  "Двоє чоловіків і жінка виявилися громадянами України. Іноземці навмисне незаконно вирушили до Білорусі за ягодами", – наголошується в інформації.

  За словами прикордонників, серед затриманих є ті, кого раніше притягували за таке правопорушення. Деяким з них заборонено в'їжджати до Білорусі протягом п'яти років, заявили в білоруському відомстві.

  За цим фактом відносно одного з порушників розпочато перевірку відповідно до кримінально-процесуального законодавства Білорусі.

  17 листопада 2017 року стало відомо, що у Білорусі за звинуваченням у "шпигунстві" затримали кореспондента, громадянина України Павла Шаройка. У КДБ заявили, що Шаройко – співробітник ГУР, він нібито створив агентурну мережу з числа громадян Білорусі, "які за грошову винагороду виконували його завдання зі збору відомостей розвідувального характеру у військово-політичній сфері" .

  Попередній матеріал
  На Майдані відбулися сутички між правоохоронцями і людьми, які хотіли встановити намети
  Наступний матеріал
  ПАРЄ призначила незаплановані дебати щодо відновлення членства РФ
  Loading...

  Правоохоронці затримали торговця людьми

  Журналіста Шаройка затримали через професійну діяльність – Хоркін

  У ГУР Міноборони відповіли на закиди Білорусі про "шпигуна"-журналіста Шаройка

  "Вирішили, що шпигун": подробиці про затриманого у Білорусі журналіста "Українського радіо"

  У Білорусі затримали ще одного українця

  Білорусь підтвердила, що затриманого українського журналіста звинувачують у шпигунстві – посол